• Неодамнешно
HONGTAI 1M Пар Кука и Јамка Fastener Лента Без Лепак Кука Velcros Шиење на Ленти Магија Лента Прирачник Бела Црна 16/20/25/30/38/50/100mm (Боја : Бела 25mm 1meter)

HONGTAI 1M Пар Кука и Јамка Fastener Лента Без Лепак Кука Velcros Шиење на Ленти Магија Лента Прирачник Бела

Buyers rating:
DEN 243.84

Количина на стоки

1、Материјал : Полиестер & најлон. 2、Бои : white & црно. 3, Пакување : Минимална должина 1m (Секоја 1roll вклучува 1m кука + 1m јамка). 4、Големина : Минимална Должина : 1m,Објект Ширина : 16mm,20mm,25мм,30мм,40mm,50mm,100mm. 5、Weigth : За 20g/m opp&Кутија/торба.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Димензии : ширина 16/20/25/30/38/50/100mm Shape : Tape Use : Bags Use : Garment Use : Shoes Material : Полиестер / Nylon Feature : Еко-Friendly Feature : Топлина Resistance Item пакет : 1meter (1meter јамка + 1meter кука)Боја проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат