• Неодамнешно
HONGTAI 2cm1M Полиестер Најлон Кука и Јамка Лента Магија НЕ Само Лепило Fastener Лента за Торби за Облека Прирачник Fastener Шиење Додатоци (Боја : црвена Роза)

HONGTAI 2cm1M Полиестер Најлон Кука и Јамка Лента Магија НЕ Само Лепило Fastener Лента за Торби за Облека Прирачник

Buyers rating:
DEN 276.00

Количина на стоки

Материјал : Полиестер / Најлон.Ширина : 2cm.Должина : 1meter.Пакетот Вклучува : 1meter Пар ( 1meter Кука+1meter Јамка).Забелешка : Обично, ние нема да се намали во метри кога ќе го купите повеќе од 1meter.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Употреба : Bags Use : Garment Use : Shoes Material : Полиестер / Nylon Model Број : 2cm НЕ Само Лепило Fastener Tape Size : 2cm widthclothes чевли Додатоци : НЕ Само Лепило Fastener Tape Color проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат