• Неодамнешно
HONGTAI 100Pairs Силна 10/15/20/25Self Лепило Fastener Лента Точки Кука и Јамка Магија Магија Најлон Налепница за Шиење Занает Прирачник Додатоци (Боја : Црна 10мм 100pairs)

HONGTAI 100Pairs Силна 10/15/20/25Self Лепило Fastener Лента Точки Кука и Јамка Магија Магија Најлон Налепница

Buyers rating:
DEN 272.64

Количина на стоки

Димензии : 1.5 cm 2cm 2.5 cm 3cm Лепило Fastener Лента.Облик : ТОЧКА.Употреба : Чевли.Употреба : Кеси.Употреба : Облека.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Материјал : Полиестер / Nylon Feature : Еко-Friendly Feature : Авто-Adhesive Accessories : Чанти,Облека,Shoes Adhesive Fastener дот : силно лепило Кука Јамка Tape Round Монети Кука и Јамка : Само Лепило Fastener Tape Package : 50/100pairs по bag Color проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат