• Неодамнешно
HONGTAI 5Meter/Пара Velcros Лепило Кука и Јамка Fastener Лента за Шиење-од Куките Лепило Магија Лента Прирачник 16/20/25/38/50/100mm (Боја : 25мм Вајт)

HONGTAI 5Meter/Пара Velcros Лепило Кука и Јамка Fastener Лента за Шиење-од Куките Лепило Магија Лента Прирачник

Buyers rating:
DEN 380.64

Количина на стоки

1,Материјал : Полиестер & најлон. 2,Бои : white & црно. 3,Пакување : Минимална должина 5m (Секоја 1roll вклучува 5m кука + 5m јамка). 4,Големина : Минимална Должина : 1m,Објект Ширина : 16mm,20mm,25мм,30мм,40mm,50mm,100mm. 5,Боја прашање : Реалниот Објект боја која ќе примите можеби малку се разликува од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и различни светлосни услови.Thanksyou си вашето разбирање!.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Облик : Tape Use : Bags Use : Garment Use : Shoes Model Број : Лепило Fastener Tape Material : Полиестер / Nylon Color проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат