• Неодамнешно
HONGTAI Магија Лента Само Лепило со Лепак Кука Јамка Fastener Најлон Налепница Лента Лепило за Шиење Облека Прирачник за Додатоци 20/25mm1M (Боја : 25мм Вајт)

HONGTAI Магија Лента Само Лепило со Лепак Кука Јамка Fastener Најлон Налепница Лента Лепило за Шиење Облека

Buyers rating:
DEN 362.40

Количина на стоки

Големина : 20/25мм*1 метар.Пакет : 1 метар( 1meter кука и 1 метар јамка).Боја : Црна/бела.Материјали : Најлон и Полиестер.Употреба : Семејството Занает.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Употреба : Shoes Use : Облека]Употреба : Bags Size : 1meter Shape : Tape Feature : Еко-Friendly Feature : Топлина Resistance Feature : Авто-Adhesive Material : Полиестер / Nylon Color проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат