• Неодамнешно
Geriop Кука и Јамка Точки, Назад Монети Кука и Јамка сврзувачки елементи Водоотпорен Само Лепило за Статистика Дома за на Училиште Училница

Geriop Кука и Јамка Точки, Назад Монети Кука и Јамка сврзувачки елементи Водоотпорен Само Лепило за Статистика

Buyers rating:
DEN 489.36

Количина на стоки

И двете се направени од најлон материјал и топла топење на лепила со висока температура отпорни, многу силна само лепило.Водоотпорен, силно лепило и долготрајни, анти‑лепливоста карактеристики, може да се прилагодат и во влажна средина.Оваа кука & јамка монети може да се додадат на поголемиот дел од работите, особено за чиста мазни површини на хартија, пластика, стакло, кожа, метал и др.Вклучува 500pcs кука и 500pcs јамка монети (1 set = 1 циклус монета и 1 кука монета, вкупно 500 поставува).Еднократно, трајни, и еколошки.Лесен за употреба, лесно да лупам исклучување на монети од хартија се тркалаат кога ќе треба нивната работа, заштеда на вашето време.Функција : 1. Вклучува 500pcs кука и 500pcs јамка монети (1 set = 1 циклус монета и 1 кука монета, вкупно 500 поставува).Еднократно, трајни, и еколошки.2. И двете се направени од најлон материјал и топла топење на лепила со висока температура отпорни, многу силна само лепило.3. Водоотпорен, силно лепило и долготрајни, анти‑лепливоста карактеристики, може да се прилагодат и во влажна средина.4. Оваа кука & јамка монети може да се додадат на поголемиот дел од работите, особено за чиста мазни површини на хартија, пластика, стакло, кожа, метал и др.5. Лесен за употреба, лесно да лупам исклучување на монети од хартија се тркалаат кога ќе треба нивната работа, заштеда на вашето време.Спецификација : Предмет Тип : Кука и Loop Material : Најлон+Топла Топење Adhesive Color : Како што е прикажано во picture Single Дијаметар : Прибл.2cm/0.8 in Weight : Прибл.216g/7.6 oz Application : Лепило effect Scope на Примена : Градинарство DIY, индустрија, текстил, облека, дом текстил Пакет Листата : 1000 x Кука и Јамка(500 Пар)Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Hook and Loop
Material:
Nylon+Hot Melting Adhesive
Color:
As shown in the picture
Single Diameter:
Approx.2cm/0.8in
Weight:
Approx.216g/7.6oz
Application:
Adhesive effect
Scope of Application:
Gardening DIY, industry, clothing, clothing, home textiles
Package List:
1000 x Hook and Loop(500 Pair) :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат