• Неодамнешно
HONGTAI Velcros Лепило Само Лепило Fastener Лента Куки и Циклуси Магија Лента Точки Налепница Velcros Најлон Дома Klitterband Лепак (Боја : 10мм Црна 50pair)

HONGTAI Velcros Лепило Само Лепило Fastener Лента Куки и Циклуси Магија Лента Точки Налепница Velcros Најлон

Buyers rating:
DEN 259.68

Количина на стоки

Име : најлон селотејп.Материјали : најлон + полиестер.Карактеристики : лепак.Стил : тркалезна.Спецификација : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Употреба : Garment Use : Shoes Material : Полиестер / Nylon Feature : Еко-Friendly Feature : Авто-Adhesivehook и јамка : velcros adhesivevelcros точки : velcros кабел tievelcros најлон : магијата tapehook и јамка лента : velcros лепило во Лепило Fastener Tape Klitterband : dot stickersvelcros autoadesivo : само лепило velcrosvelcros рака кабел : dot stickersself лепило : velcros doublevelcros лепило најлон : крпа tapeadhesive кука јамка : магијата најлон sticker Color проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

10mm 15mm 20mm 25mm 30mm :

Купувачи како што сакаат