• Неодамнешно
Europart Хартија Прашина Кеси Компатибилен со Electrolux Excellio/Smart Vac Xtra Серија VB201, Пакет на 5

Europart Хартија Прашина Кеси Компатибилен со Electrolux Excellio/Smart Vac Xtra Серија VB201, Пакет на 5

Buyers rating:
DEN 403.44

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.Ова е оригинален, дел обезбедени од страна на Europart.Нови и некористени парче.Комерцијални референца : 46-vb-201. Се вклопува 'Electrolux Excellio/ Smart Vác xtra" серија.Пакет од 5. Ова е оригинален, дел обезбедени од страна на Europart.Нови и некористени парче.Комерцијални референца : 46-vb-201 Погоден за 'Excellio/ Smart Vác xtra" серија Пакет од 5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Janitized Ранец За Правосмукалки, 10 Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Janitized Ранец За Правосмукалки, 10 Count

2 Ply, Микро Филтер специјално Дизајниран за Комерцијална Употреба.Универзален Стил.Премиум Филтер Кеса

DEN 437.04
Europart Пакет од 5 Кеси Компатибилен со VB480
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Europart Пакет од 5 Кеси Компатибилен со VB480

Производителот гаранција може да не се применува.Ова е оригинален, дел обезбедени од страна на Europart.Нов

DEN 474.00