• Неодамнешно
Sanitaire Традиција Исправена Вакуум SC887E + Торба Соберат Конвертор

Sanitaire Традиција Исправена Вакуум SC887E + Торба Соберат Конвертор

Buyers rating:
DEN 6364.56

Количина на стоки

Трајни изградба држи во тешки опкружувања. 2,000-час моторни и хром четка се тркалаат обезбеди ефикасна перформанси.Брз-Kleen фан комора овозможува лесно одржување.Вистински Sanitaire Дел.Содржи еден (1) вистински Sanitaire крпа надворешниот кеса што може да се користи како shakeout торба или со типот F&G хартиена кеса со конвертор.За најдобри перформанси секогаш се избере вистински Sanitaire делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат