• Неодамнешно
GOUDAN-QIU Правосмукалка Cordless Лифт-Далеку Професионални Исправена Вакуум со Пет Моќ Четка и Пукнатина Алатка за Дома Тешко Кат Тепих Автомобил Милениче QIU

GOUDAN-QIU Правосмукалка Cordless Лифт-Далеку Професионални Исправена Вакуум со Пет Моќ Четка и Пукнатина Алатка

Buyers rating:
DEN 1432.80

Количина на стоки

Прашина првенство капацитет 2.2 quarts; Лифт далеку; Притиснете на копчето за да се укине канистер далеку и лесно да се чисти тешко да се постигне места.Анти-алерген заврши печат технологија плус филтер; Замки 99.9 проценти од прашина и алергени во внатрешноста на вакуум.Четка се тркалаат shutoff; Длабоко тепих и нежни голи кат чистење.Тешко кат херој прилог не се вклучени.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ако се нејасни во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Прво на сите, вие сте добредојдени да ги посетите GOUDAN продавница.Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме слободно контактирајте со нас!Боја : blue Notes за Користење и одржување.Пред да се користи : A : Моќта на Батеријата треба да биде доволен.Fullly обвинет за 2,5 часа.Б : Филтер треба да бидат инсталирани во главната машина.Ако не се опремени во при користење, прашина ќе destory на brushless мотор, предизвика бучава и да се скрати животниот век на моторот.C : осигурајте се собраа добро.За да се потврди интерфејс е без воздух истекување за подобро вшмукување перформанси.Додека се користат : Како да се Обезбеди Cordless Вакуум Добра Вшмукување?D : ве Молиме проверете дали износ на ѓубре повеќе од 80% од прашина првенство.Ве молиме депонија сите ѓубре во време за да се избегне блокирање ја отвори и предизвикување на вшмукување на распаѓање брзо.ЕДЕН КЛИК ДАМПИНГ СИТЕ.E : ве Молиме проверете дали цевка е блокиран и на подот четка е испреплетени со косата.Овие може да предизвика силата на вшмукување да биде ослабен или неуспешни.По користење : F : Складирање : Compactly ѕид-монтирани/во пакет.Answer : ___________________________ Note : -Поради рака мерка, големината може да се 1-2cm грешка.-Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.Ви посакувам среќен живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат