• Неодамнешно
Sanitaire Професионални Bagless Исправена Вакуум + Прашина Купот На Филтер

Sanitaire Професионални Bagless Исправена Вакуум + Прашина Купот На Филтер

Buyers rating:
DEN 626.40

Количина на стоки

Комерцијални-отценети, light-duty машини дизајниран за да обезбеди чиста ви треба.Поедноставен.Рационализација.Изграден за вашиот бизнис и вашиот буџет.Removeable нечистотија првенство има 1 четвртиот на нечистотија и остатоци и го намалува вашиот трошок на сопственост со елиминирање на потребата за правосмукалки. 13-инчен чистење на пат и 5 приспособување на висина на дршката settings им овозможува на оваа единица да се справи со различни видови на тепих.Вистински Sanitaire производ.Се вклопува Sanitaire ПРОФЕСИОНАЛНИ Исправени, SL4410. Содржи еден (1) филтер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат