• Неодамнешно
2 во 1 RF Далечински Управувач за Итни случаи Strobe LED Жолто Бела Сообраќај Советник Светлина Бар за Автомобили Камиони Градежните Возила, WOWTOU Безбедност Трепка Осветл?

2 во 1 RF Далечински Управувач за Итни случаи Strobe LED Жолто Бела Сообраќај Советник Светлина Бар за Автомобили

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

Низок профил, дизајн, умре-кастинг алуминиумски домување со вграден-во 32 висок интензитет Led диоди, карактеристики премиум оптика дека има оптимална енергија и светлина; идеален за предното или задното возило апликации за да работи како сообраќај советник, дек или цртичка светлина.LED итни strobe светлина бар доаѓа подготвен да се инсталира со L-облик монтажа голема заграда и агол од 90 степени прилагодливи вшмукување чаша на платите, може да се монтира трајно со L-облик на платите и навртки, привремено преку вшмукување чаши монтажа на шофершајбната. 23 избор флеш модели со последните шема меморија потсетиме функција; вклучува насочен флеш модели (лево право, десно на лево и центар надвор предупредување сигнали), функции, како и предупредување бар и сообраќај советник во зависност од вашите потреби.Поддршка 12 V моќност само; одговара за прв responder возила, конструкција на моторни возила, комунални возила, забавува камиони, полициски автомобили, прекумерно оптоварување на возилата и повеќе, создава висока видливост во текот на денот или во текот на ноќта, raining или магла дена.Лесен-за-користење контрола преку 16-ft кабелот цигара plug вграден on/off и флеш шема вклучите или преку 33-ft (10m) контрола на опсег 4-копче ЗА далечински контролер; 18-месечно производство & Продавачот гаранција со 60 дена пари-назад или 90-ден услуга за замена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

24V КОЧАН Предупредување Опашка Светлината Led Итни Strobe Светла Водоотпорен за Камионски товарни Возила Анти-судир
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

24V КОЧАН Предупредување Опашка Светлината Led Итни Strobe Светла Водоотпорен за Камионски товарни Возила Анти-судир

Карактеристики на производот Секој панел сијалица има триесет и пет висока осветленост LED SMD чипсети, с

DEN 383.76
47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 20X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Предупредување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 20X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Предупредување

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Со Висок Квалитет ABS и Алуминиумски Легури, Еколошки Материјали, Издржливи И Сигурн

DEN 10051.68