• Неодамнешно
2 во 1 RF Далечински Управувач Црвено Бела LED Сообраќај Советник за Итни случаи Strobe Светлина Бар за Волонтер Пожарникар Првиот Responder Возила, Камиони POV Внатрешни работ

2 во 1 RF Далечински Управувач Црвено Бела LED Сообраќај Советник за Итни случаи Strobe Светлина Бар за Волонтер

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Низок профил, дизајн, умре-кастинг алуминиумски домување со вграден-во 32 висок интензитет црвено бели Led диоди, карактеристики премиум оптика дека има оптимална енергија и светлина; идеален за предното или задното возило апликации за да работи како сообраќај советник, дек или цртичка светлина.LED итни strobe светлина бар доаѓа подготвен да се инсталира со L-облик монтажа голема заграда и агол од 90 степени прилагодливи вшмукување чаша на платите, може да се монтира трајно со L-облик на платите и навртки, привремено преку вшмукување чаши монтажа на шофершајбната. 23 избор флеш модели со последните шема меморија потсетиме функција; вклучува насочен флеш модели (лево право, десно на лево и центар надвор предупредување сигнали), функции, како и предупредување бар и сообраќај советник во зависност од вашите потреби.Поддршка 12 Volt моќност само; голема итни strobe светла за волонтер пожарна пожарникарите, полициски службеник, оган камиони, брза помош и лични возило да реагираат на итни повици, се создава висока видливост во текот на денот или во текот на ноќта, raining или магла дена.Лесен-за-користење контрола преку 16-ft кабелот цигара plug вграден on/off и флеш шема вклучите или преку 33-ft (10m) контрола на опсег 4-копче ЗА далечински контролер; 18-месечно производство & Продавачот гаранција со 60 дена пари-назад или 90-ден услуга за замена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 20X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Предупредување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 20X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Предупредување

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Со Висок Квалитет ABS и Алуминиумски Легури, Еколошки Материјали, Издржливи И Сигурн

DEN 10051.68
Xprite Килибар ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Strobe Светлина Бар, Пред Шофершајбната Дек Цртичка Опасност Трепка Предупредување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xprite Килибар ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Strobe Светлина Бар, Пред Шофершајбната Дек Цртичка Опасност Трепка Предупредување

МАЛА ГОЛЕМИНА СО преголемата ОСВЕТЛЕНОСТ Нашата 18инчен шофершајбната strobe трепкачко светло бар каракт

DEN 1199.76
24V КОЧАН Предупредување Опашка Светлината Led Итни Strobe Светла Водоотпорен за Камионски товарни Возила Анти-судир
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

24V КОЧАН Предупредување Опашка Светлината Led Итни Strobe Светла Водоотпорен за Камионски товарни Возила Анти-судир

Карактеристики на производот Секој панел сијалица има триесет и пет висока осветленост LED SMD чипсети, с

DEN 383.76