• Неодамнешно
VKGAT 17 32 Инчен LED Покрив Врвот Strobe Светла, Итен Ризик Предупредување Безбедност Трепка Strobe Светлина Бар за Камион Автомобил Возило, Со Силен Магнет База (Жолто/Бела/Ambe

VKGAT 17 32 Инчен LED Покрив Врвот Strobe Светла, Итен Ризик Предупредување Безбедност Трепка Strobe Светлина

Buyers rating:
DEN 1751.76

Количина на стоки

Овој 17-инчни лесни користи висок интензитет на Led диоди,Надворешните рамката е направена од двојно-layer алуминиум + јасно објектив со високи transmittance.Може да се види денот или ноќта.Водоотпорен IP66. СУПЕР СИЛНИ МАГНЕТНИ : 6 Магнетни парчиња со 60 магнети и заштитни гумени нозе.Секој магнет pod е фиксна со завртка,ќе може да се движи или да го отстраните.ДОЛГ КАБЕЛ : 16-инчен тешки кабел.Тоа е доволно долго за камион.Вие не треба да додадете продолжување кабелот.МОДЕЛИ : Лесно за вклучување/исклучување на моќ и 2 прекинувач за промена помеѓу 13 различни strobe / флеш модели.Последниот модел се потсетиме/мемориска функција.УСЛУГА : 3 годишна гаранција!Ние нудиме целосна наплата/замена ако производот не успее.За било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Карактеристики: LED : 32 Висок Интензитет LED Чипови Wattage : 48 W Volts : 12-24 V Кабел должина : 16ft Магнети : 6 X10 магнети(отстранлив магнет pod) Обрасци : 13 strobe модели Функција : Последните Шема Меморија Потсетиме Димензии : 17x8.5x2.99 инчен Објект Тежина : 5.72 фунти Производ вклучува : 1 x Strobe единица.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 20X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Предупредување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 20X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Предупредување

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Со Висок Квалитет ABS и Алуминиумски Легури, Еколошки Материјали, Издржливи И Сигурн

DEN 10051.68
24V КОЧАН Предупредување Опашка Светлината Led Итни Strobe Светла Водоотпорен за Камионски товарни Возила Анти-судир
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

24V КОЧАН Предупредување Опашка Светлината Led Итни Strobe Светла Водоотпорен за Камионски товарни Возила Анти-судир

Карактеристики на производот Секој панел сијалица има триесет и пет висока осветленост LED SMD чипсети, с

DEN 383.76