• Неодамнешно
На Црвениот Забен Асистент Т Кошули, Среќен да Биде Пополнување Fixer Пациентот Preparer Облека Tee

На Црвениот Забен Асистент Т Кошули, Среќен да Биде Пополнување Fixer Пациентот Preparer Облека Tee

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

✻ Забен Асистент Т кошули, Среќен Да Биде Пополнување Fixer Пациентот Preparer Облека Tee Забен Асистент памук tee кошула е мека и удобна. [Classic Т кошула] : Забен Асистент tee кошула со страшни графички дизајн.Ако сте меѓу големини или сте во потрага за отворени се вклопуваат, ве молиме да ги нарачате на следниот големина нагоре.Ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.✔ УНИСЕКС ОДГОВАРА на ГОЛЕМИНАТА : ⌑ Унисекс т-маица е погоден и за мажите и жените. [Мулти-Size] : Достапен во големини S-3 XL.Оваа неверојатна tee ќе стане главен во вашата гардероба.⌑ Конечно, објектот ќе се дојде до вас и се надеваме дека сте задоволни со вашиот купување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Scaler Опашка Линија, Стоматолошки Кабел Хигиенски Силиконска Гума Едноставна Операција Додаток за DTE Стоматолошки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Scaler Опашка Линија, Стоматолошки Кабел Хигиенски Силиконска Гума Едноставна Операција Додаток за DTE Стоматолошки

Лесен И Хигиенски Да се Користи : scaler опашка линија може да се исчистат на висока температура и висок при

DEN 549.36
Стоматолошки Цевки, Флексибилна Професионални Силиконска Гума Еко Пријателски Преносни Стоматолошки Плунка Ejector
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Цевки, Флексибилна Професионални Силиконска Гума Еко Пријателски Преносни Стоматолошки Плунка Ejector

Може да Се Намали : 1.5 m, може да се намали произволно според барањата, со предностите на силна абење отпор

DEN 309.36
Стоматолошки Мешање Шпатула, Стоматолошки Алатки Стоматолошки Мешање се Држиме за Стоматолог за Стоматолошки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Мешање Шпатула, Стоматолошки Алатки Стоматолошки Мешање се Држиме за Стоматолог за Стоматолошки

Не се лизга и не се држи дизајн, главно се користи за мешање на маст и се меша рамномерно.Направени од вис

DEN 600.00