• Неодамнешно
HONJIE 1mm Пресврт Вежба Малку за Дрво, Мека Метални, Пластични, Алуминиумски Легури-Sliver Тон 20pcs

HONJIE 1mm Пресврт Вежба Малку за Дрво, Мека Метални, Пластични, Алуминиумски Легури-Sliver Тон 20pcs

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

????Големина : 1mm/0.04 инчен,Flute Должина : 12mm/0.47 инчен;Над Должина : 34mm/1.34 инч. ????Изработени од High Speed Челик, висока цврстина, ' рѓа и корозија, долг работен век. ????Прецизност целосно земјата обезбедува чипови се движат непречено, крајна прецизност и performace. ????135-степен сплит точка спречува Одење, намалување на сеча, и продира тврд материјал без пилот дупка. ????Совршен за дрво, пластика, алуминиум и други меки метали.НЕ за стакло или керамички материјали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Завртка Мах Вежба, Blk Оксид, 36 135 СП
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Завртка Мах Вежба, Blk Оксид, 36 135 СП

WESTWARD 5 TVA7 Завртка Машина Вежба Малку Стандард Број на Парчиња 1 Општа Намена Одделение High Speed Челик со Црн

DEN 166.80
Валтер Titex - DC150-03-14.000A1-WJ30RE Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валтер Titex - DC150-03-14.000A1-WJ30RE Вежба

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

DEN 3181.92
Flushmount Вежба Малку (9/16), ФК.DB.CB.9/16.МИКРО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Flushmount Вежба Малку (9/16), ФК.DB.CB.9/16.МИКРО

Топката имајќи го запре јака кој контролира одморите длабочина на вежба создава.Прилагодливи 1 / 8" пилот

DEN 945.36
Hanson 80144 Core Вежба Малку, МАЛКУ ВЕЖБА(44)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hanson 80144 Core Вежба Малку, МАЛКУ ВЕЖБА(44)

Малку е изградена на м7 high speed челик за висока отпорност на абразија и за време на тешки дупчење апликаци

DEN 134.40