• Неодамнешно
WENYING Игра Џојстик RAC-J800K на Тастатурата Копчиња Аркадна Џојстик Борбата Стап Одговара за PS4/PS3/PC Sanwa OBSF-30 Цреша MX Црна Електронски Игри (Боја : PC Верзијата)

WENYING Игра Џојстик RAC-J800K на Тастатурата Копчиња Аркадна Џојстик Борбата Стап Одговара за PS4/PS3/PC Sanwa

Buyers rating:
DEN 234.72

Количина на стоки

4 Цреша MX Црна копчето се префрла како насока копчињата. 8 притисни копчиња како акција копчиња.Сите погоре копчиња се оригинални Sanwa OBSF-30 копчиња.Шест не се лизга влошки на дното за да се направи џојстик постабилна.SOCD Поддржани, ДО + НАДОЛУ = ГОРЕ, ЛЕВО + ДЕСНО = НЕУТРАЛНИ насочен чистење, турнир стандард за сите копчиња Игра Контролер.Добредојдовте во мојата продавница, ако имате било какви прашања во текот на шопинг процесот на, ве молиме слободно да ме контактирате, ние дефинитивно ќе ви овозможи со најдобра шопинг experience The RAC-J800 K има механички тастатура насочен копчиња(4 Цреша MX Црна копче прекинувачи) на левата страна на контролорот, наместо традиционалните аналогни џојстик(или копчиња), со 8 Sanwa OBSF-30 копчиња за акција копчињата на десната страна на контролорот.Карактеристики : 4 Цреша MX Црна копчето се префрла како насочен keys8 притисни копчиња како акција buttons All на погоре копчиња се оригинални Sanwa OBSF-30 buttons Six не се лизга влошки на дното за да се направи џојстик повеќе stable SOCD Поддржани, ДО + НАДОЛУ = ГОРЕ, ЛЕВО + ДЕСНО = НЕУТРАЛНИ насочен чистење, турнир стандард за сите копчиња Игра Controller We имаат 2 модели, еден е PC верзијата, а другата е на PS4 version For PC верзијата : Нула Одложување Аркадна USB Енкодер inside2 копчиња на страна, како почеток и одберете buttons For на PS4 верзија : На Брук Борба против Одборот За PS4 inside4 копчиња на задната страна на случај како Р3, L3, Споделување на, Touchpad buttons2 копчиња на страна на случај како дома и options buttons Specification : Кабел тип : USB (Типот B за Типот A)Кабел должина : околу 3m Case Материјал : Metal Panel Материјал : Acrylic Panel Големина : 35x20cm Product Висина : 4.5 cm Product Тежина : 1.5 kg Package Вклучува : 1 x RAC-J800 K на Тастатурата Копчиња Аркадна Џојстик Бори се Држиме За PS4/PS3/PC Sanwa OBSF-30 Цреша MX Црна.

Карактеристики на стоката

Cable type:
USB (Type B to Type A)
Cable length:
about 3m
Case Material:
Metal
Panel Material:
Acrylic
Panel Size:
35x20cm
Product Height:
4.5cm
Product Weight:
1.5kg
Package Includes:
1 x RAC-J800K Keyboard Buttons Arcade Joystick Fight Stick For PS4/PS3/PC Sanwa OBSF-30 Cherry MX Black :

Купувачи како што сакаат

FEYV Борбена Игра Додаток, DIY Игра Џојстик Комплет, Преносни Неспокојот Игри Трајни Издржливост за Дома Компјутерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FEYV Борбена Игра Додаток, DIY Игра Џојстик Комплет, Преносни Неспокојот Игри Трајни Издржливост за Дома Компјутерски

По многу инспекции пред да замине на фабриката, борбена игра додаток за квалитет е загарантирана, може д

DEN 784.80
SJ@JX 2 Плеер Аркадна Игра DIY Комплет Аркадна Мет Матирано Црна Копчето Близнаци USB Енкодер Нула Одложување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

[email protected] 2 Плеер Аркадна Игра DIY Комплет Аркадна Мет Матирано Црна Копчето Близнаци USB Енкодер Нула Одложување

Оригиналниот механички тастатура ЦРНА ПРЕФРЛЕТЕ се Линеарни, средни беспомошна, линеарна, неclicky.Microswitch

DEN 1079.76