• Неодамнешно
OQQ Вежба Облека за Жени Тренингот 2 Парче Лесна Висока Половината Leggings со Спортски Градник Јога Сет

OQQ Вежба Облека за Жени Тренингот 2 Парче Лесна Висока Половината Leggings со Спортски Градник Јога Сет

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Spandex,Најлон.еластична затворање.Материјал : 90%Најлон 10% Spandex.Супер додворувања,крстот назад прилагодливи шпагети ремени зголемување на поддршка на спортски градник,висок пораст корселе за стомак контрола, да ги задржи ќе поставен криви.Влага-wicking, дише, лесен, удобен, високо еластична.Имајте сува и не-леплива за време на вежбање.Комбинирање на нов тренд на темно и светло бои, можете да уживате во забавата на јога и вежби, без губење на модата и секси.Густата 4-начин еластичен материјал со rib бод во комбинација многу мек и удобен, gusseted crotch за поголема слобода на движење, не се види-преку, додворувања и клеча доказ!.КОМПРЕСИЈА на Тренингот Облека, flatlock шевовите и лесна за да се заштити од мускулите траума за време на обуката.Обезбедува поддршка на горните мускули и да ја намали мускулната вибрации и зголемување на комфорот.Боја : Blue2 | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Флексибилни, Дише и Лесни, ултра мека ткаенина е дизајниран да Совршено го Обликуваат Телото, давајќи ви Рационализација Изглед.Додворувања се Вклопуваат ќе направи да се чувствувате среќни и посигурни да се земе без оглед на ден ги носи.Влага-wicking, дише и еластичен материјал обезбедува четири-начин на истегнување.Својата одлична флексибилност во секоја насока ќе направи да се чувствувате удобно под секое движење,и побрзо загревање пред-вежба и поголема моќ излез за да се зголеми ефикасноста.Голема Валентин роденден на Божиќ, денот на благодарноста подарок идеја за жени,мајка,пензионери,тинејџерски девојки,пријатели.Функција. 4-Начин Еластичен Материјал.Дише & Мека Ткаенина.Клеча доказ.Влага-wicking.Не-Види Преку.Совршена опција да се Премине Обука, Вежбање, Дигање, Тенис, Трчање, Одење, Фитнес, Вежби, Јога и се натпреваруваат во сите временски услови спортови и активности.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат