• Неодамнешно
Отворено, Цинк Легура се Згусне Заклучување Брзо Ослободување Тока Опрема за Надворешна Кампување за Ранци

Отворено, Цинк Легура се Згусне Заклучување Брзо Ослободување Тока Опрема за Надворешна Кампување за Ранци

Buyers rating:
DEN 760.80

Количина на стоки

Погоден за прицврстување и поврзување на полесни елементи, како што се ранци, паричници, клучеви итн. 2 различна боја за вас да се избере, се згусне carabiner, тешко да се скрши.Парична казна изработка, мазна површина, ќе не нула вашите предмети.Лесна и компактна големина лесно да се носат ад употреба.Направени на квалитетот цинк легура материјал, анти-деформација, анти- ' рѓа, цврсти и издржливи. 1.Направени на квалитетот цинк легура материјал, анти-деформација, анти- ' рѓа, цврсти и издржливи.2.Парична казна изработка, мазна површина, ќе не нула вашите предмети.3.Лесна и компактна големина лесно да се носат и користат.4.2 различна боја за вас да се избере, се згусне carabiner, тешко да се скрши.5.Погоден за прицврстување и поврзување на полесни елементи, како што се ранци, паричници, клучеви итн.Карактеристики : Материјал : Цинк Alloy Weight : Прибл. 8g Optional Боја : црна, silver Size : Прибл. 3.8*1.6 см/1.5*0.6 in Thickness : Прибл. 3мм/0.12 in Load boaring : 4.5 kg Packing Листата : 5*Carabiner.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат