• Неодамнешно
HomeAmore Континуирано Јамка Кабелот 36- слонова коска 2.7 mm

HomeAmore Континуирано Јамка Кабелот 36- слонова коска 2.7 mm

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

-Strangulation Предупредување : Чувајте Ги Сите Кабли Подалеку Од Деца И Домашни Миленици. -Слонова коска Боја Континуирано јамка Кабелот. -Паѓачкото Должина е 36" Од Врвот До Дното. -Целосна Должина на Кабелот е 72" Пред да Се Заварени (приклучи). -Се вклопува во Сите Нијанси Кои Бара 2.7 мм Дебел Кабелот. -За Сите Брендови Вклучувајќи И Хантер Даглас, Levolor.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат