• Неодамнешно
X-DREE Хардвер Алатка Сребрен Тон 6mm 15/64 Челичното Јаже Клип Кабел Менгеме 2 Buc(Herramienta де хардвер, tono plateado, 6 мм, 15/64' 'Abrazadera став кабел, abrazadera став кабел, 2 pzas

X-DREE Хардвер Алатка Сребрен Тон 6mm 15/64 Челичното Јаже Клип Кабел Менгеме 2 Buc(Herramienta де хардвер,

Buyers rating:
DEN 194.16

Количина на стоки

Име на производ : Челичното Јаже Клип;квалитет Големина : 6mm / 15/64";Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Конец Кол. : 6mm / 0.24";Конец Должина : 20mm / 0.79".Седло Големина : 28 x 20 x 12mm / 1.1" x 0.79" x 0.47"(L*W*H);Гром во Внатрешноста Висина : 17mm / 0.67".Топ Нозе Centerline Проред : 15mm / 0.6";вкупна Должина : 32-милиметри / 1.26"(istancia entre ла línea централна de las patas де лос P-ERNOS : 15 mm / 0.6 "; Longitud вкупно : 32 mm / 1.26 ".Нето Тежина : 60g;Пакет Содржина : - 2 x Челичното Јаже Clip(Peso neto : 60 g; Contenido del paquete : 2 x Клип де cuerda де alambre.Хардвер Алатка Сребрен Тон 6mm 15/64" Челичното Јаже Клип Кабел Менгеме 2 Pcs Made од метал за максимална отпорност на корозија и издржливост.Работи со 15/64" жица или кабел.Главно се користи во бродови и садови.Лесен за користење, е совршен опрема.Опис на Spanish Herramienta де хардвер, tono plateado, 6 мм, 15/64' 'Abrazadera став кабел, abrazadera став кабел, 2 pzas Nombre del producto : Клипот де кабел; Tamaño estándar : 6 mm / 15/64' '; Материјал : Metal Color : Tono plateado; Diámetro del hilo : 6 mm / 0.24' '; Longitud del hilo : 20 mm / 0.79' 'Tamaño де ла сила : 28 x 20 x 12 mm / 1.1' 'x 0.79' 'x 0.47' '(L * W * H); Perno де altura внатрешни работи : 17 mm / 0.67' 'istancia entre ла línea централна de las patas де лос P-ERNOS : 15 mm / 0.6 "; Longitud вкупно : 32 mm / 1.26 "Peso neto : 60 g; Contenido del paquete : 2 x Клип де cuerda де alambre.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат