• Неодамнешно
Гарднер Бендер MSG-501 Тешки-Должност Кабел Главен Шеф Пиштол, Професионална Одделение, Обезбедува (NM) Coax, & Ниска-Volt Кабел, Црвена

Гарднер Бендер MSG-501 Тешки-Должност Кабел Главен Шеф Пиштол, Професионална Одделение, Обезбедува (NM) Coax,

Buyers rating:
DEN 722.16

Количина на стоки

ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : Дизајнирани да работат со следниве GB staples пратеници-2080 5/16 инчен, пратеници-2100 ⅜ инчи, и пратеници-2125 ½ инчен метал изолирани staples.COMFORTBLE : удобност Лесно да предизвика сила бара помалку физички напор.Тешка Должност; Лесно да предизвика сила бара помалку физички напор.Обезбедува NM, Coax, VDV, и Нисконапонски Кабел.Главен водич обезбедува целосна вметнување на главен во шумата без оштетување на кабелот за изолација.Кабел Главен Шеф Пиштол, Тешка Должност, Обезбедува NM, Coax, VDV и Ниско-Volt Кабел, Црвена (1-Pack).Опис на производот Гарднер Бендер обезбедува комплетна линија на цврстите и прицврстување решенија за сите индустрии, вклучувајќи индустриски, станбени објекти, изградба, или производство.Од низок напон жица за да услуга влезот кабли, професионалци се потпираат на Гарднер Бендер за квалитет за прицврстување на производи.Нашите staples се дизајнирани да нудиме брза и лесна инсталација кога обезбедување на повеќето видови на кабел.Сигурен staples дека ќе не ' рѓа, да изгние, или се влошува обезбедување долгорочна сигурност.Напред размислување дизајн концепти се обезбеди производот корисност за следните генерации.Ве молиме имајте во предвид дека Гарднер Бендер MSG-501 Кабел главен Шеф пиштол е дизајниран да работи со специјално дизајнирани кабел Шеф staples.Од Производителот Професионални и квалитетни главен пиштол.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат