• Неодамнешно
Гарднер Бендер MS-975B Метал, 9/16 инчен, Кофа 5,000 парче Главен,,Метален

Гарднер Бендер MS-975B Метал, 9/16 инчен, Кофа 5,000 парче Главен,,Метален

Buyers rating:
DEN 1332.24

Количина на стоки

Подобрување на Метал главен.Супериорен квалитет по прифатлива цена.Вдлабнати главата вози побрзо и го штити кабелот изолација.Опис на производот Подобрување на Метал главен.Вдлабнати главата вози побрзо и го штити кабелот изолација.Супериорен квалитет по прифатлива цена.Од Производителот Подобрување на Метал главен.Вдлабнати главата вози побрзо и го штити кабелот изолација.Супериорен квалитет по прифатлива цена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат