• Неодамнешно
Newmind 1000x Мека ПВЦ Моќ Wire Кабел Врски Кабел Маркери No. 0~9 Асортиман

Newmind 1000x Мека ПВЦ Моќ Wire Кабел Врски Кабел Маркери No. 0~9 Асортиман

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

* Погоден било која големина, посебно должина и означување се достапни за нарачка. * Напредок Нема. : 0~9. * Употреба : Излупете секој се пробие лесно. * Погоден Жица : 2.5mm2. * Мека ПВЦ, е 36,5 cm во должина.Опис : - Мека ПВЦ, е 36,5 cm во должина - Употреба : Излупете секој се пробие лесно. - Погоден било која големина, посебно должина и означување се достапни за нарачка. - За Напредок Нема. : 0~9 - Погоден Жица : 2.5mm2 Package Вклучува : 1000x Кабел Маркери.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Carrand (14-120UV/C) Кабел Вратоврска, 14, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Carrand (14-120UV/C) Кабел Вратоврска, 14, Црна

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 6.604 cms (L) x 13.487 cms (W) x 48.996 cms (H).Пакет Тежина : 0.499

DEN 253.92
3 Пакет Мулти-Функција На Магнетното Силикони Бенд Трајни Обновливи Кабел Вратоврска/Паметен Телефон Застане/Earbud
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 Пакет Мулти-Функција На Магнетното Силикони Бенд Трајни Обновливи Кабел Вратоврска/Паметен Телефон Застане/Earbud

Лесен за употреба како Мултифункционална магнетна клип.Користете го како Кодови & пари клип, Кабел со ап

DEN 167.76