• Неодамнешно
X-DREE 30 Компјутери Најлон Седло Тип на Кабел се Врзуваат База на Планината Жица Носителот Бели 23 x 16 x 10мм(30 Pz. Sella во најлон tipo Cravatta по cavi База на montaggio дин cavo bianco 23 x 16 x 10 м

X-DREE 30 Компјутери Најлон Седло Тип на Кабел се Врзуваат База на Планината Жица Носителот Бели 23 x 16 x 10мм(30

Buyers rating:
DEN 1536.00

Количина на стоки

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 53g; Пакет Содржина : 30 Компјутери x Кабел Вратоврска Планината База.Главната Боја : Бела; Име На Производ : Кабел Вратоврска Планината База.Димензии : 23 x 16 x 10мм/0.9" x 0.6" x 0.4"(L*W*H)(Dimensioni : 23 x 16 x 10 mm / 0,9' 'x 0,6' 'x 0,4' '(L * W * H).Завртка Дупка Кол : 5.2 mm/0.2"(Diam.vite : 5.2 mm / 0.2' '. 30 Компјутери Најлон Седло Тип на Кабел се Врзуваат База на Планината Жица Носителот Бели 23 x 16 x 10mm Easy и едноставно да се поправи ова Планината Седло со завртка користи и безбедна жица снопови со најлон кабел вратоврска користи.Употреба : Прво, се качи на седло со шрафови, а потоа користете кабел врски со вратоврска кабли или жици.Седло-облик дизајн го прави кабел одредување биде уште полесно.опис на Spanish30 Pz.Sella во најлон tipo Cravatta по cavi База на montaggio дин cavo bianco 23 x 16 x 10 mm Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica Peso netto : 53 g; Contenuto della confezione : 30 pezzi x база ди fissaggio по cavi Colore principale : bianco; nome del prodotto : база del supporto по cavi Dimensioni : 23 x 16 x 10 mm / 0,9' 'x 0,6' 'x 0,4' '(L * W * H) Diam.vite : 5.2 mm / 0.2' '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

10мм Широк Велкро Кабел Вратоврска Кабел Менаџер Winder Кабел Клип Вратоврска Belting Магија Налепница Професионални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10мм Широк Велкро Кабел Вратоврска Кабел Менаџер Winder Кабел Клип Вратоврска Belting Магија Налепница Професионални

1 Кабел занимаваат и паралелно занимаваат во компјутер соба на телекомуникациите.Жица вратоврска машин

DEN 2287.20
Прилагодливи самолепливи Најлон Кабел Вратоврска месеци Кабел Ремени со Факултативниот Завртка Кабелот Стеги
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Прилагодливи самолепливи Најлон Кабел Вратоврска месеци Кабел Ремени со Факултативниот Завртка Кабелот Стеги

Направени од високо квалитетни материјали, практични, трајни, нетоксични и невкусна.Силна жилавост, вис

DEN 244.56