• Неодамнешно
10pcs 7.9400 мм Кабелска Врски 304 од не ' Рѓосувачки Челик и Издржливи Zip вратоврска Ремени

10pcs 7.9400 мм Кабелска Врски 304 од не ' Рѓосувачки Челик и Издржливи Zip вратоврска Ремени

Buyers rating:
DEN 274.08

Количина на стоки

10pcs 7.9*400mm кабел врски 304 од не ' рѓосувачки челик со висок квалитет и отпорни zip вратоврска ремени.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-18 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални RF производител и дистрибутер.Редок вид производи се обезбедат-клучен збор за Пребарување или Производ модел како што се"RF кабел" или "приклучок" нашата продавница ,можеби ќе се најде некој Редок вид производи.Или без двоумење го испратите Производот модел e-mail на нас, ние ќе испрати линк до вас директно.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари. 1pcs радио антена ku-898 продолжителен антена Telecontrol антена звучникот 275mm Опис:име на Производ:радио antenna Model:ku-898 Material:metal Applications:радио,loudspeaker Product должина:73mm&275mm Product количество:1pcs.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

10мм Широк Велкро Кабел Вратоврска Кабел Менаџер Winder Кабел Клип Вратоврска Belting Магија Налепница Професионални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10мм Широк Велкро Кабел Вратоврска Кабел Менаџер Winder Кабел Клип Вратоврска Belting Магија Налепница Професионални

1 Кабел занимаваат и паралелно занимаваат во компјутер соба на телекомуникациите.Жица вратоврска машин

DEN 2287.20
3 Пакет Мулти-Функција На Магнетното Силикони Бенд Трајни Обновливи Кабел Вратоврска/Паметен Телефон Застане/Earbud
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 Пакет Мулти-Функција На Магнетното Силикони Бенд Трајни Обновливи Кабел Вратоврска/Паметен Телефон Застане/Earbud

Лесен за употреба како Мултифункционална магнетна клип.Користете го како Кодови & пари клип, Кабел со ап

DEN 167.76
Прилагодливи самолепливи Најлон Кабел Вратоврска месеци Кабел Ремени со Факултативниот Завртка Кабелот Стеги
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Прилагодливи самолепливи Најлон Кабел Вратоврска месеци Кабел Ремени со Факултативниот Завртка Кабелот Стеги

Направени од високо квалитетни материјали, практични, трајни, нетоксични и невкусна.Силна жилавост, вис

DEN 244.56