• Неодамнешно
SENHAI 40 Компјутери Пее-Дупка Пролет Кабелот не се Заклучи(20 Црна+20 Бела) & 2 Парчиња 10.9 Метри 3мм Водат String Мозок, Лизгачки Fastener Копчиња за Drawstring Shoelaces Облека Багаж Lanyard Р?

SENHAI 40 Компјутери Пее-Дупка Пролет Кабелот не се Заклучи(20 Црна+20 Бела) & 2 Парчиња 10.9 Метри 3мм Водат

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Пакетот вклучува : вредноста сет вклучува 40 пластични една дупка пролет кабелот не се заклучи (20 бела, 20 црна). 2 парчиња 10 метри(10m) 3 мм еластична string канапи(1 црна+1 бела).Големина : Пеј-дупка пролет кабелот за заклучување : 0.98" x 0.47" ( L x W ), дупка со дијаметар : 0.31 во.Се водат string кабелот : 10.9 метри(10m) секоја боја, со дијаметар : 1/8in.Апликацијата : Тие може да се користи во врска со shoelaces, облека, ранци, отворено лов, итн.Помогнат во обезбедувањето на објектите и да ги направи повеќе издржливи.Материјал : пеј-дупка пролет кабелот за заклучување е направен од високо-квалитетна пластика.Еластичен јаже е направен од латекс свила, која е еластична, тешки и носат-отпорни.Ве молиме имајте во предвид : мали делови, ве молиме да ги задржи подалеку од деца под 3 години за да се избегне случајно ingestion.Пеј-дупка пролет кабелот за заклучување и да се Водат string кабелот поставува може да се користат за lanyard, багаж, облека, ранец, sport носи, чевли laces, шатор и повеќе, се користи како slidable прицврстување тока.Спецификации Пее-Дупка Пролет Кабелот за Заклучување Боја : Црно-Бело Материјал : ПП Големина : 0.98" x 0.47" ( L x W ), дупка со дијаметар : 0.31 во Рашири String Кабелот : Боја : Црно-Бело Материјал : се Направени од Најлон со ткаени надворешниот јакна Големина : 10 Јарди секоја боја, со дијаметар : 1/8in Пакување Листа 40 x Пее-Дупка Кабелот за Заклучување 20 Метри Водат String Кабелот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат