• Неодамнешно
GYZX Мека Печат Мека Перница Симпатична Полнети Кадифен Играчки Животинско Печат Кукла за Деца Подарок Новина Перница (Големина : 170cm)

GYZX Мека Печат Мека Перница Симпатична Полнети Кадифен Играчки Животинско Печат Кукла за Деца Подарок Новина

Buyers rating:
DEN 1200.00

Количина на стоки

Ткаенини : кадифен, фил : PP памук.Висина : 130cm, 150см, 170cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина, удобно и кожа-пријателски, мазна на допир, реална форма, слатки и слатки изразување!.Целосно пополнување : секој дел е целосно исполнет, со висока еластичност, не е лесно да се деформира, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук.Внимание на детали : слатки и интересни форми, прецизната изработка, меки и удобни ткаенини, добри производи не се плашат да зголемиш!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HNTHY Нов Кит Кадифен Играчки Биг Мека Полнети Перница за Спиење Симпатична Животно Море Риба Сина Ајкула Кукла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HNTHY Нов Кит Кадифен Играчки Биг Мека Полнети Перница за Спиење Симпатична Животно Море Риба Сина Ајкула Кукла

Висина : 50 cm, 70 см, 90 cm.Мека ткаенина : надворешноста е направена од мека и удобна еластична меки кадифени �

DEN 7837.68
Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок

Големина : 45см, 65cm, 80см.Боја класификација : розова, сива, жолта.Симпатична изразување : сладок изглед, ост

DEN 7874.16