• Неодамнешно
WYBFZTT-188 Нова Голема Големина Долго Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок (Боја : Стил 1, Големина : 130 cm)

WYBFZTT-188 Нова Голема Големина Долго Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница

Buyers rating:
DEN 1776.00

Количина на стоки

Ткаенини : рашири сомот, фил : долу памук.Висина : 70 см, 90 cm, 110 см, 130 cm.Материјал : Кожа-friendly ткаенина, кожа-friendly и мазна водат кадифени ткаенини се чувствува се изедначи и нема да се деформира.Фил : Долу памук пополнување е мека и удобна, кожата-friendly и нежна.Патент дизајн : лесно да се отстрани и да се мијат, невидливи патент, едноставни и убави изработка.Ткаенини : Рашири fleece Filling : долу cotton Height : 70 см, 90 cm, 110 см, 130 cm Toy тип : doll Applicable возраст : над три години old Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Материјал : Кожа-friendly ткаенина, кожа-friendly и мазна водат кадифени ткаенини се чувствува се изедначи и нема да се деформира.Фил : Долу памук пополнување е мека и удобна, кожата-friendly и нежна.Патент дизајн : лесно да се отстрани и да се мијат, невидливи патент, едноставни и убави изработка.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Шиење е фирма, не е лесно да се отвори линија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HNTHY Нов Кит Кадифен Играчки Биг Мека Полнети Перница за Спиење Симпатична Животно Море Риба Сина Ајкула Кукла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HNTHY Нов Кит Кадифен Играчки Биг Мека Полнети Перница за Спиење Симпатична Животно Море Риба Сина Ајкула Кукла

Висина : 50 cm, 70 см, 90 cm.Мека ткаенина : надворешноста е направена од мека и удобна еластична меки кадифени �

DEN 7837.68
NBHFR Цртан филм Кадифен Полнети Играчки Мека Животинско Кадифен Симпатична Кукла Перница Перница Деца Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NBHFR Цртан филм Кадифен Полнети Играчки Мека Животинско Кадифен Симпатична Кукла Перница Перница Деца Роденден

Висина : 35 cm, 50 cm, 80 cm.Еластична четиридвострано водат ткаенина, кожаfriendly и деликатна, удобно на допир, и д�

DEN 561.60
EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка

Ткаенини : кадифен, фил : долу памук.Висина : 70 cm, 100 см, 130 cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен тк�

DEN 7838.16
BYBYCD Мала Верверица Кадифен Играчки Креативни Верверица Симпатична Кукла Непостојана Диносаурус Кадифен Играчки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BYBYCD Мала Верверица Кадифен Играчки Креативни Верверица Симпатична Кукла Непостојана Диносаурус Кадифен Играчки

1 Супер меки и меки, направени на кадифен PP памук, природните екопријателски кадифен и пополнување, безб�

DEN 359.76