• Неодамнешно
EODNSOFN Мека Печат Мека Перница Симпатична Полнети Кадифен Играчки Животинско Печат Кукла за Деца Подарок Новина Перница (Големина : 170cm)

EODNSOFN Мека Печат Мека Перница Симпатична Полнети Кадифен Играчки Животинско Печат Кукла за Деца Подарок Новина

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Ткаенини : кадифен, фил : PP памук.Висина : 130cm, 150см, 170cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина, удобно и кожа-пријателски, мазна на допир, реална форма, слатки и слатки изразување!.Целосно пополнување : секој дел е целосно исполнет, со висока еластичност, не е лесно да се деформира, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук.Внимание на детали : слатки и интересни форми, прецизната изработка, меки и удобни ткаенини, добри производи не се плашат да зголемиш!.Ткаенини : Plush Filling : PP cotton Height : 130cm, 150см, 170cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина, удобно и кожа-пријателски, мазна на допир, реална форма, слатки и слатки изразување!Целосно пополнување : секој дел е целосно исполнет, со висока еластичност, не е лесно да се деформира, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук.Внимание на детали : слатки и интересни форми, прецизната изработка, меки и удобни ткаенини, добри производи не се плашат да зголемиш!Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Мекото кадифен ткаенина ви дава топол допир.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка

Ткаенини : кадифен, фил : долу памук.Висина : 70 cm, 100 см, 130 cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен тк�

DEN 7838.16
WYBFZTT-188 Полнети Надолу Памук Лежи Патка Симпатична Жолта Патка Кадифен Играчки за Деца на Мека Перница Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYBFZTT-188 Полнети Надолу Памук Лежи Патка Симпатична Жолта Патка Кадифен Играчки за Деца на Мека Перница Перница

Ткаенини : Супер меки се водат, фил : долу памук.Висина : 50 cm, 70 см, 90 cm.Удобно ткаенини : нежен допир на кожа�

DEN 7840.56
WPYYI Реалниот Живот Симпатична Лабрадор Куче Кадифен Играчки Симулација Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WPYYI Реалниот Живот Симпатична Лабрадор Куче Кадифен Играчки Симулација Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм

Ткаенини : кадифен, фил : бисер памук.Големина : 75СМ.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина

DEN 10020.00