• Неодамнешно
GYFDC Симулација Симпатична Кукла Кадифен Куче Кукла Куче Придружник Кукла Перница Кревет Девојка Кадифен Кукла

GYFDC Симулација Симпатична Кукла Кадифен Куче Кукла Куче Придружник Кукла Перница Кревет Девојка Кадифен Кукла

Buyers rating:
DEN 448.56

Количина на стоки

Исклучителна материјали : удобно кадифен, мека рака, светла боја, не е лесно да се ослободат влакна, висока безбедност.Симулација дизајн : Навистина одговара на физички дизајн, почнете од детали, таписерии изработка, убава и густа шевовите, мазна и совршен линии.Практичен и мултифункционален : добра еластичност, силна меки, со ексклузивни обичај челична рамка, може да се направи форма поубаво, повеќе исправено, не само што е декоративни функции, но исто така дом функции, најдоброто од двата светови.Безбедност и заштита на животната средина : очите и на ткаенина се цврсто поврзани, не е лесно да се падне, и материјали се еколошки и загадувањето слободни.Јазикот е направен од најлон крпа композитни сунѓерот, со што се зголемува текстура и симулација на вистинска работа.Децата playmates девојки празник подароци, дневна соба декорација подароци.Кадифен doll Modeling категорија : animal Whether моделирање е цртан филм или анимација : No Animal Класификација : Dog Filling материјал : ПП cotton Plush класификација : краток plush Whether тоа е мултифункционален : Nomade во China Color : 38cm Height : Слика color Applicable возраст : децата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка

Ткаенини : кадифен, фил : долу памук.Висина : 70 cm, 100 см, 130 cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен тк�

DEN 7838.16
WPYYI Реалниот Живот Симпатична Лабрадор Куче Кадифен Играчки Симулација Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WPYYI Реалниот Живот Симпатична Лабрадор Куче Кадифен Играчки Симулација Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм

Ткаенини : кадифен, фил : бисер памук.Големина : 75СМ.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина

DEN 10020.00
EODNSOFN Мека Печат Мека Перница Симпатична Полнети Кадифен Играчки Животинско Печат Кукла за Деца Подарок Новина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EODNSOFN Мека Печат Мека Перница Симпатична Полнети Кадифен Играчки Животинско Печат Кукла за Деца Подарок Новина

Ткаенини : кадифен, фил : PP памук.Висина : 130cm, 150см, 170cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаени�

DEN 359.76
Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок

Големина : 45см, 65cm, 80см.Боја класификација : розова, сива, жолта.Симпатична изразување : сладок изглед, ост

DEN 7874.16
HNTHY Нов Кит Кадифен Играчки Биг Мека Полнети Перница за Спиење Симпатична Животно Море Риба Сина Ајкула Кукла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HNTHY Нов Кит Кадифен Играчки Биг Мека Полнети Перница за Спиење Симпатична Животно Море Риба Сина Ајкула Кукла

Висина : 50 cm, 70 см, 90 cm.Мека ткаенина : надворешноста е направена од мека и удобна еластична меки кадифени �

DEN 7837.68
WYBFZTT-188 Полнети Надолу Памук Лежи Патка Симпатична Жолта Патка Кадифен Играчки за Деца на Мека Перница Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYBFZTT-188 Полнети Надолу Памук Лежи Патка Симпатична Жолта Патка Кадифен Играчки за Деца на Мека Перница Перница

Ткаенини : Супер меки се водат, фил : долу памук.Висина : 50 cm, 70 см, 90 cm.Удобно ткаенини : нежен допир на кожа�

DEN 7840.56