• Неодамнешно
EODNSOFN Нова Голема Големина Долго Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок (Боја : Стил 2, Големина : 130 cm)

EODNSOFN Нова Голема Големина Долго Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца

Buyers rating:
DEN 862.80

Количина на стоки

Ткаенини : рашири сомот, фил : долу памук.Висина : 70 см, 90 cm, 110 см, 130 cm.Материјал : Кожа-friendly ткаенина, кожа-friendly и мазна водат кадифени ткаенини се чувствува се изедначи и нема да се деформира.Фил : Долу памук пополнување е мека и удобна, кожата-friendly и нежна.Патент дизајн : лесно да се отстрани и да се мијат, невидливи патент, едноставни и убави изработка.Ткаенини : Рашири fleece Filling : долу cotton Height : 70 см, 90 cm, 110 см, 130 cm Toy тип : doll Applicable возраст : над три години old Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Материјал : Кожа-friendly ткаенина, кожа-friendly и мазна водат кадифени ткаенини се чувствува се изедначи и нема да се деформира.Фил : Долу памук пополнување е мека и удобна, кожата-friendly и нежна.Патент дизајн : лесно да се отстрани и да се мијат, невидливи патент, едноставни и убави изработка.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Мекото кадифен ткаенина ви дава топол допир.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок

Големина : 45см, 65cm, 80см.Боја класификација : розова, сива, жолта.Симпатична изразување : сладок изглед, ост

DEN 7874.16
NBHFR Цртан филм Кадифен Полнети Играчки Мека Животинско Кадифен Симпатична Кукла Перница Перница Деца Роденден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NBHFR Цртан филм Кадифен Полнети Играчки Мека Животинско Кадифен Симпатична Кукла Перница Перница Деца Роденден

Висина : 35 cm, 50 cm, 80 cm.Еластична четиридвострано водат ткаенина, кожаfriendly и деликатна, удобно на допир, и д�

DEN 561.60
BYBYCD Мала Верверица Кадифен Играчки Креативни Верверица Симпатична Кукла Непостојана Диносаурус Кадифен Играчки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BYBYCD Мала Верверица Кадифен Играчки Креативни Верверица Симпатична Кукла Непостојана Диносаурус Кадифен Играчки

1 Супер меки и меки, направени на кадифен PP памук, природните екопријателски кадифен и пополнување, безб�

DEN 359.76
EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EODNSOFN Нова Перница за Спиење Полнети Животни Симпатична Кукла Кадифен Играчки Цртан филм Перница Деца Девојка

Ткаенини : кадифен, фил : долу памук.Висина : 70 cm, 100 см, 130 cm.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен тк�

DEN 7838.16
WPYYI Реалниот Живот Симпатична Лабрадор Куче Кадифен Играчки Симулација Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WPYYI Реалниот Живот Симпатична Лабрадор Куче Кадифен Играчки Симулација Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм

Ткаенини : кадифен, фил : бисер памук.Големина : 75СМ.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина

DEN 10020.00