• Неодамнешно
BUCATSTATE Големи Основните Хрчак Кафез со Додатоци Мали Животни Кафез за Џуџе Сирија Хрчаци,Gerbils,Глувци,Hedgehogs...

BUCATSTATE Големи Основните Хрчак Кафез со Додатоци Мали Животни Кафез за Џуџе Сирија Хрчаци,Gerbils,Глувци,Hedgehogs...

Buyers rating:
DEN 2399.76

Количина на стоки

Голем хрчак кафез, димензија е 24.4 инчен*13.8 инчен*16.9 инчен, погоден за џуџиња, gerbils, златен мечки, верверички и други мали животни.Пакет вклучуваат криенка куќа,вежбање тркала,хрчак играчки,песок бања сад,храната сад,шише за вода,дрвена платформа.Двојна врата дизајн(една на горниот и пред), што е погодно за интеракција со хрчаци и ставање храна и други нешта. 5.6 инчен покачена транспарентен шасија можат да бидат покриени со дебели постелнина, што ќе ви овозможи да ги набљудуваат хрчаци копа дупки.На засилен железо жица прави хрчак кафези потрајни и го спречува деформација, совршен за одредување на додатоци како што шишиња и тркала.Голем хрчак кафез. 24.4 инчен*13.8 инчен*16.9 инч.Погоден за џуџиња, gerbils, златен мечки, верверички и други мали животни.Пакет 1 : кокос криенка куќа,wodden платформа и скала,шише за вода,храна сад,чисто за полнење,ѕвезда светилка.Пакет 2:хрчак криенка куќа,хрчак тркала,хрчак играчки,тунел,песок бања сад,храната сад,шише за вода,платформа,чисто за полнење и ѕвезда светилка.Пакет 3 : криенка куќа,вежбање тркала,играчки,песок бања сад,храната сад,шише за вода,дрвена платформа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат