• Неодамнешно
Pelican 1560 со Црна и Црвена Случај со Приспособливи Алатка Пена Влошки.

Pelican 1560 со Црна и Црвена Случај со Приспособливи Алатка Пена Влошки.

Buyers rating:
DEN 8640.00

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Pelican 1560 со Црна случај со црвено се справува & брави.Доаѓа со приспособливи алатка пена инсерти и капак пена.Вклучува 6 парчиња на Црна 2lb црна Полиетиленска пена & капак пена.Внатре димензии на празни случај - 19.92" x 14.98" x 9.00".Случај има тркала & повлече справи.Pelican Color Case претставува : Црно-црвена Pelican 1560 со случајот, со сопствени алатка пена влошки.Случај има тркала.Оваа листа вклучува следново : - 1 дното 2 инчен солидна црна пена - 5 блискиот 1 инчен солидна црна пена - 1 капак пена(згрчена) - 5 ABS 1/4"(приближно) Црвени пластични листови(создава сила и набљудување алатка за контрола) & 1 дното црвено crosslink 1/4" парче од пена за набљудување. - Сите пена и ABS пластика е умрам намали за совршено се вклопуваат.Заоблени агли, рака дупка cutouts, воланот cutouts. - Црна пена е 2lb црна Полиетиленска. - Црвена ABS е многу тешко пластика.Ќе го направи секоја алатка фах многу цврста.Трага од вашиот алатки на секој слој од пена.Намалување пена околу вашиот алатки Ламинатни пена за да ABS.(Горила лепак ќе работи одлично - не се вклучени).Откако ќе се направи, треба да има многу цврста алатка послужавник, со набљудување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сокриј-Ви-Камери Гнездо Cam Безбедносна Камера Маскирна Зелена Цвет Сонце Покрива Кожата Случај за да се Маскира
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сокриј-Ви-Камери Гнездо Cam Безбедносна Камера Маскирна Зелена Цвет Сонце Покрива Кожата Случај за да се Маскира

Го претвора вашиот гнездо камери во убава декоративни сончоглед!.Гнездо Cam Кожата Покрие Го Прави Вашио

DEN 239.76
Pelican 1200 Случај Со Пена (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pelican 1200 Случај Со Пена (Црна)

Pelican случаи се чуваат вдп преку употреба на јазикот и жлебот се вклопуваат и полимер опрстен.Pelican случаи

DEN 489.60