• Неодамнешно
Пајпер класичен Сите-во-Едно Безбедносен Систем со Видео Мониторинг Камера, Црна

Пајпер класичен Сите-во-Едно Безбедносен Систем со Видео Мониторинг Камера, Црна

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Добиете text/e-mail известувања со Пајпер прозорец и врата сензори.Види снимено или видео во HD со 180 степен од областа на поглед на камерата на вашиот паметен телефон или таблет.Пајпер класичен ги користи истите, индустриски-одделение за енкрипција техники за да ги задржи информации сигурна и безбедна.Icontrol Мрежи, матична компанија на Пајпер, е обезбедување на безбедност на софтвер за фирми како ADT за повеќе од една деценија.WIFI БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ : Вграден-во 105 d B сирената, движења, звуци, и други еколошки сензори кои се заштити вашиот дом или канцеларија на сите времиња." и знаеш веднаш што се случува.Можете дури и може да пан, навалите и да зумирате да се истражуваат на целиот соба и да комуницирате со вашето семејство или домашни миленици преку двонасочна аудио.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOREX LBV2531 1080p HD MPX Куршум Камерата, Белата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOREX LBV2531 1080p HD MPX Куршум Камерата, Белата

2.0мегапикселна 1080p image sensor.Ноќ визија до 130ft во амбиентниот светлосни & 90ft во целосна темнина.Водоотпорна

DEN 1173.60
Шарени Силиконска Кожа за Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера – Не се Компатибилни со Гнездо Cam (Батеријата)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шарени Силиконска Кожа за Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера – Не се Компатибилни со Гнездо Cam (Батеријата)

✔ ЗАШТИТИ ВАШАТА ИНВЕСТИЦИЈА – Чувајте ги вашите Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера заштитени од

DEN 287.76
Lumens VC-A71P 4K 60fps IP PTZ Камерата, Белата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lumens VC-A71P 4K 60fps IP PTZ Камерата, Белата

4 K UHD 60fps и 1080 P 60fps видео сигнал излезен формат 30x оптички зум, 63° Хоризонтална Поле на Гледање.Тројно стри�

DEN 1199.76
Професионални Прилагоди Атарот Метална Жица Глава се Прилагоди е Лажна Почнувајќи со Човек Казанџии Атарот Машки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Прилагоди Атарот Метална Жица Глава се Прилагоди е Лажна Почнувајќи со Човек Казанџии Атарот Машки

Услуги : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи за да ви овозможи со совршен шопинг иск

DEN 1701.60