• Неодамнешно
Pukido Digitalworld 600TVL Боја Мини За Конус Безбедносна Камера Нова Жешка # 275221 - (Приклучок Тип: Црна)

Pukido Digitalworld 600TVL Боја Мини За Конус Безбедносна Камера Нова Жешка 275221 - (Приклучок Тип: Црна)

Buyers rating:
DEN 338.40

Количина на стоки

Приклучок Тип : Црна.Спецификации : Модел : 205 AV-C image sensor : 1/4" HD Sensor Resolution : 1280*960 Horizontal Резолуција : 600 TVLaudio : OUTMinimum осветлување : 0.1 Lux S/N Сооднос>48db Gamma Карактеристики : 0.45 Освежете го оценувате : 60f/s Electronic Shutter : PAL.1/50 , 1/100000s.NTSC : 1/60, 1/100000s Operating Температура : - 40 ~ +85 Power Потрошувачка : DC 9 V-12 VWhite рамнотежа : Auto Video излез : 1vp-p75. Negative Synchronizing систем за : внатрешни работи synchronization Image Боја : Color PAL/NTSC : Optional Packing се Вклучени : 1 x pc Камера Забелешка : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка : Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LOREX LBV2531 1080p HD MPX Куршум Камерата, Белата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LOREX LBV2531 1080p HD MPX Куршум Камерата, Белата

2.0мегапикселна 1080p image sensor.Ноќ визија до 130ft во амбиентниот светлосни & 90ft во целосна темнина.Водоотпорна

DEN 1173.60
Lumens VC-A71P 4K 60fps IP PTZ Камерата, Белата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lumens VC-A71P 4K 60fps IP PTZ Камерата, Белата

4 K UHD 60fps и 1080 P 60fps видео сигнал излезен формат 30x оптички зум, 63° Хоризонтална Поле на Гледање.Тројно стри�

DEN 1199.76
Шарени Силиконска Кожа за Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера – Не се Компатибилни со Гнездо Cam (Батеријата)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шарени Силиконска Кожа за Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера – Не се Компатибилни со Гнездо Cam (Батеријата)

✔ ЗАШТИТИ ВАШАТА ИНВЕСТИЦИЈА – Чувајте ги вашите Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера заштитени од

DEN 287.76
Професионални Прилагоди Атарот Метална Жица Глава се Прилагоди е Лажна Почнувајќи со Човек Казанџии Атарот Машки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Прилагоди Атарот Метална Жица Глава се Прилагоди е Лажна Почнувајќи со Човек Казанџии Атарот Машки

Услуги : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи за да ви овозможи со совршен шопинг иск

DEN 1701.60