• Неодамнешно
OE Тркала ДОО 20 Инчи Одговара на Jeep Командант Grand Cherokee Chrysler Pacifica Dodge Durango Патување Џип SRT8 Стил JP06 Хром 20x9 Прирабници Холандер 9082 Goodyear Fortera ХЛ Гуми СЕТ

OE Тркала ДОО 20 Инчи Одговара на Jeep Командант Grand Cherokee Chrysler Pacifica Dodge Durango Патување Џип

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Производителот Дел Број (MPN) : 9471736 - Холандер Број : 9082. Цел живот структурни, една година лице заврши гаранција.БЕСПЛАТНА Монтажа и Балансирање на оваа група.Центар капа вклучени, фабрика центар ззп ќе осветленост.Гкл/Завртки/Брави/TPMS НЕ се Вклучени.Гуми Притисок Систем за Следење (TPMS) Компатибилен, Кликнете на "Видете повеќе детали за производот" подолу за дополнителни важни информации.Одговара : Chrysler Pacifica 2004-2008, Jeep Grand Cherokee 1999-2021, Dodge Durango 2011-2021, Jeep Командант 2006-2010 Година. Fitment гарантира за акции опремени возила само.ЌЕ НЕ ОДГОВАРА : SRT8 модели.Fitment не е гарантирано за возила опремени со надградени или модифицирани сопирачки, суспензија или се вози возот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат