• Неодамнешно
BioLite Campstove 2 Дрво за Горење на Електрична енергија Генерирање & USB Полнење Камп Шпоретот

BioLite Campstove 2 Дрво за Горење на Електрична енергија Генерирање & USB Полнење Камп Шпоретот

Buyers rating:
DEN 1058.40

Количина на стоки

Скара, се вари, се готви, и полнење со ова целосно интегрирани комплет.Генерирање на електрична енергија и да се создаде без чад дрво пламен со наградуваниот Camp Stove 2+ додека готвење до вашите оброци со лесни Преносни Скара, Kettle Pot, и Coffee Press додатоци.Ажурирани 3,200 m Ah внатрешна батерија продавници моќ за кога ви е потребна.Гори само дрва, Camp Stove 2+'s фан создава оган без чад дека може да се готви храна и вода се вари неколку минути додека се вртите својата топлина во употребливи електрична енергија.Шпорет генерира 3 W енергија за полнење на уреди.Grilltop се вклопува до четири хамбургери.Врие 1 L вода во 4.5 минути.Изгореници било обновливите извори на биомаса (стапови, гранките, итн.).On-Board Батерија - Интегрирана 3200 m Ah батерија трошоци уреди со или без живеат fire Smart LED Табла - во Реално време повратни информации за оган сила, излезна и брзината на вентилаторот settings USB Полнење Со 50% Повеќе Енергија - Updated thermoelectrics се создаде уште повеќе електрична енергија од fire Internal Фан Авиони - 4 брзината на вентилаторот settings циркулира воздухот за подобрување на согорување и efficiency Lightweight Алуминиум Нозе - Свитка нозете нагоре и далеку за вгнездени portability Honeycomb Топлина Мрежа - Заштитна бариера од внатрешниот горат chamber Scalloped Тенџере Стенд - Accommodates Bio Lite Kettle Pot, Преносни Скара и други садови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ракетниот шпорет со рачка, преносни дрво за горење кампување шпорет со оган покер & маша. дрво за горење Ракетниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ракетниот шпорет со рачка, преносни дрво за горење кампување шпорет со оган покер & маша. дрво за горење Ракетниот

????Преносни дрво за горење ракетниот шпорет е погодна за сите отворено настани.Како : лов, риболов, отвор�

DEN 2639.76
Кампување Ракетниот Шпорет Со Оган Покер & Маша. Пренослив Дрво Гори Печка Со Рачка. кампување Опстанок Опрема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кампување Ракетниот Шпорет Со Оган Покер & Маша. Пренослив Дрво Гори Печка Со Рачка. кампување Опстанок Опрема

????ГОЛЕМ ГОРИВО КОМОРАТА : Кампување Ракетниот Шпорет е Гориво Комора Е 5.23 Инчи Во Дијаметар 5.23 Инчи Во Д�

DEN 3599.76