• Неодамнешно
Carlon 1in Пвц Flex Канал Лактот

Carlon 1in Пвц Flex Канал Лактот

Buyers rating:
DEN 1305.60

Количина на стоки

Агол : 90 сте.Канал Тип : Флексибилни.Материјал : ПВЦ.Должина : 13/4 во.Одобрени за внатрешна и надворешна локации.Направени од високо издржлива пластика (ПВЦ) соединение изработка на производ неметални и безбедно да се инсталира.Добро за оние апликации за кои се бара промена на насока.УЛ наведени.Истакнува : Должина : 1" Флексибилни Безбедно да се инсталира Многу издржлива пластика-ПВЦ Не-корозивен, rustproof, и лесно свитливи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Leviton 515CR, 10 Парчиња, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Leviton 515CR, 10 Парчиња, Црна

Заземјување гума кабелот во штекер.Tripleвози главата завртки Стандард, Philips, Робертсон.Монтирање конекто

DEN 1682.88