• Неодамнешно
Europart Прашина Кеси Компатибилен со VB166 Daewoo RC300, Пакет на 5

Europart Прашина Кеси Компатибилен со VB166 Daewoo RC300, Пакет на 5

Buyers rating:
DEN 489.12

Количина на стоки

Ова е оригинален, дел обезбедени од страна на Europart.Нови и некористени парче.Комерцијални референца : 46-VB-166. Се Вклопува 'Daewoo Rc300'.Пакет од 5. Ова е оригинален, дел обезбедени од страна на Europart.Нови и некористени парче.Комерцијални референца : 46-vb-166. Се вклопува 'Daewoo Rc300' Пакет од 5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Numatic Хенри Staubsaugerbeutel Hoover Кеси, Различни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Numatic Хенри Staubsaugerbeutel Hoover Кеси, Различни

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра голем волумен.Си го цица до 3x подолго.Прашина д

DEN 553.44