• Неодамнешно
Акрилик Козметички Шминка Организаторите Бонбони Складирање Кутија Памук Топката Подлога Круг Брис Носителот Фармацевт Сад(Круг М)

Акрилик Козметички Шминка Организаторите Бонбони Складирање Кутија Памук Топката Подлога Круг Брис Носителот

Buyers rating:
DEN 266.16

Количина на стоки

Направени од издржлив транспарентен акрилна пластика, трајни, да се загрози-отпорни, отпорни на корозија, и лесен за употреба.Овие акрилик кутии може да се користи во различни прилики, како што спални соби, бањи, перална/помошни простории, кујни, занает простории, гаражи и слично.Тоа е многу погодна за чување на памук влошки, прав puffs, памук брисеви, памук топки, бонбони, закуски, лекови, итн.; имајте предмети се чуваат во уреден и прашина начин.Може да се чистат со благ сапун и вода; не го стави во машина за миење садови.Пакет се вклучени : 1 Компјутер Акрилик Складирање Кутија(само кутија, и други нешта на сликата не се вклучени).Тип : Акрилик Складирање Box Size : како слик shown Color : transparent Material : Acrylic Package се вклучени : 1 Компјутер Акрилик Складирање Кутија(само кутија, и други нешта на сликата не се вклучени)Направени од издржлив транспарентен акрилна пластика, трајни, да се загрози-отпорни, отпорни на корозија, и лесен за употреба.Овие акрилик кутии може да се користи во различни прилики, како што спални соби, бањи, перална/помошни простории, кујни, занает простории, гаражи и слично.Тоа е многу погодна за чување на памук влошки, прав puffs, памук брисеви, памук топки, бонбони, закуски, лекови, итн.; имајте предмети се чуваат во уреден и прашина manner Can се чистат со благ сапун и вода; не го стави во dishwasher If имате прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shipenophy Издржлив Материјал Очила Организатор Организаторот Кутија за Складирање Кутија за Кујна, за Тоалетни(Нордиска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shipenophy Издржлив Материјал Очила Организатор Организаторот Кутија за Складирање Кутија за Кујна, за Тоалетни(Нордиска

Практично складирање алатка во бањата, може да се користи за чување и чаши, со што на вашата бања уреден

DEN 739.20
А&Б Дома Lidded Канистер-33902
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

А&Б Дома Lidded Канистер-33902

Произведено во Кина.Пакет Висина : 21.26 Пакет Ширина : 7.68 Пакет Должина : 7.87 Со атрактивни метален капак и к

DEN 1344.00