• Неодамнешно
Смола Памук Брис за Носител со Капак,Памук Топката Складирање Сад во Тегла Памук Фармацевт Организатор Кутија Козметика Countertop Организатор Контејнери Бања Суета Cou

Смола Памук Брис за Носител со Капак,Памук Топката Складирање Сад во Тегла Памук Фармацевт Организатор Кутија

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

ЧУВАЈТЕ ги ЧИСТИ & ОРГАНИЗИРАНИ - Повеќенаменски садот не само што може да се сместат памук круг, но, исто така, може да се сместат шминка четки, памук брисеви, памук топки, шминка влошки, и други бања додатоци во оваа јасна сад, ја прави вашата бања уредни и организирани.ЗАБЕЛЕШКА : се Чистат со влажна крпа или вода(0-104℉).ЗДРАВ & ИЗДРЖЛИВИ - Користење на висок квалитет смола материјал, брис носител е вода-доказ, нула-доказ и лесно да се чисти.Само избришете со чиста влажна крпа.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - Брис кутија се одликува со модерен и елегантен дизајн, со парична казна изработка и класичен изглед кој никогаш не излегува од мода, совршен за вашата бања, дневна соба, спална соба, и канцеларија, се задржи вашата соба стилски.КОМПАКТЕН И ПРЕНОСЛИВ - Лесен и пренослив дизајн, оваа памучна подлога носителот мерки 3.34" x 3.34" x 4.92" (8.5 x 8.5 x 12.5 cm), може да се земе тоа во секое време и секаде, совршен додаток за вашето патување.ИСКРЕНА СЛУЖБА - Ние се даде приоритет во обезбедување на нашите клиенти се 100% се задоволни со нивната набавка.Ако hava било quesitons во врска со нашите производи или добри совети,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме за вашето писмо.Покрај тоа, сите AKEIE производи доаѓаат со 30-дневниот гаранција за парите назад и 12 месеци гаранција.AKEIE Смола Памук Брис Носител е стилски, модерен начин да се задржи вашиот десктоп, фиоки и контра простор организиран и уреден.Не само што можат да бидат зачувани П-совети, памук топки и брисеви, но исто така и шминка влошки, шминка четки, накит и други додатоци.Направени од смола материјал и дизајниран со деликатна блеска, носителот ви даде чувство на грациозност, елеганција, и gorgeousness.Совршен Дома Декор : Ова декоративни П совет на носителот покажа чиста, цврста боја и curving, додека мастило се мијат сликарство шема за зголемена гламур, создавање на резолуцијата изгледа дека ќе се претвори вашиот оркестарот од едноставни до сензационално. ·Сигурни да ги импресионира вашите гости и членови на семејството со својата победничка формула и убавина.Совршен за да се задржи вашата памук брисеви чиста и организирана сите додека дополнување на оркестарот на секоја соба што се наоѓа во.Најдобар Gft за Семејството и Пријателите : стилски памук брис кутија е идеален подарок за семејството или пријателите, неговата уникатна и елегантен стил е сигурно да се ужива од страна на сите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shipenophy Издржлив Материјал Очила Организатор Организаторот Кутија за Складирање Кутија за Кујна, за Тоалетни(Нордиска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shipenophy Издржлив Материјал Очила Организатор Организаторот Кутија за Складирање Кутија за Кујна, за Тоалетни(Нордиска

Практично складирање алатка во бањата, може да се користи за чување и чаши, со што на вашата бања уреден

DEN 739.20