• Неодамнешно
Poeland Памук Влошки Носителот Памук Брис Топки Носителот Организатор Козметички Влошки Сад Flossers Кутија Случај

Poeland Памук Влошки Носителот Памук Брис Топки Носителот Организатор Козметички Влошки Сад Flossers Кутија

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Уникатен Дизајн - Овој брис носителот карактеристики 4 различни оддели и dustproof капакот да се задржи на предмети уредни и чисти.Отворањето однапред ви дозволува да ги преземе памук влошки надвор со леснотија.Лесен за употреба Памучна Подлога Носителот - Лесно да се преземе од памук брисеви без отворање на капакот.Транспарентен Материјал - Направени од издржлив, транспарентен материјал, ќе ви овозможи да се види преку шминка организатор за да пребарувате на сакав објект.Прилично & Елегантни - кристално јасно дизајн го прави стилски оркестарот за вашата спална соба, тоалет, канцеларија, фиока, и гардеробер.Димензија - 5 1/8 x 4 3/8 x 4 инчен(L x W x H).Оваа Памук Влошки Носителот карактеристики 4 различни оддели и dustproof капакот да се задржи на предмети уредни и чисти.Отворањето однапред ви дозволува да ги преземе памук влошки надвор со леснотија.Кристално јасна дизајн го прави стилски оркестарот за вашата спална соба, тоалет, канцеларија, фиока, и салон детали за Производот : Боја : Материјал : ГЛАСАЧКО место Димензија : 5 1/8 x 4 3/8 x 4 инчи(13 x 11 x 10.2 cm) Пакет се вклучени : Памук Влошки Носителот x 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shipenophy Издржлив Материјал Очила Организатор Организаторот Кутија за Складирање Кутија за Кујна, за Тоалетни(Нордиска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shipenophy Издржлив Материјал Очила Организатор Организаторот Кутија за Складирање Кутија за Кујна, за Тоалетни(Нордиска

Практично складирање алатка во бањата, може да се користи за чување и чаши, со што на вашата бања уреден

DEN 739.20
Qtip Фармацевт П-совет на Носителот Аптека Тегли Бања,Премиум Квалитет Јасно Пластика Акрилик Сад за П-Совети,Памук,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Qtip Фармацевт П-совет на Носителот Аптека Тегли Бања,Премиум Квалитет Јасно Пластика Акрилик Сад за П-Совети,Памук,

Издржливи акрилик аптека канистри се комбинираат УБАВИНА и практичност,Класичен и модерен дизајн е фун

DEN 215.76
А&Б Дома Lidded Канистер-33902
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

А&Б Дома Lidded Канистер-33902

Произведено во Кина.Пакет Висина : 21.26 Пакет Ширина : 7.68 Пакет Должина : 7.87 Со атрактивни метален капак и к

DEN 1344.00
Акрилик Козметички Шминка Организаторите Бонбони Складирање Кутија Памук Топката Подлога Круг Брис Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Акрилик Козметички Шминка Организаторите Бонбони Складирање Кутија Памук Топката Подлога Круг Брис Носителот

Направени од издржлив транспарентен акрилна пластика, трајни, да се загрозиотпорни, отпорни на корозиј

DEN 266.16