• Неодамнешно
Tiacham Деца Бебе Девојки Костим За Капење Coverup Плажа Фустани Tassels Прикривање На Pompom Poncho Осип Стражари

Tiacham Деца Бебе Девојки Костим За Капење Coverup Плажа Фустани Tassels Прикривање На Pompom Poncho Осип Стражари

Buyers rating:
DEN 167.52

Количина на стоки

Памук Смеса.Памук смеса.Лабава одговара, солидна боја / цветни печати, плажа мода се облекуваат со tassels, пом poms трим, над коленото.Погоден за лето, море, плажа ponchos, бебе девојка костим за капење, плива прикријат девојки, итн.Големина : 0-1t, 1-2t, 2-3t, 3-4t, 4-5t.Боја : бела, розова.Пакет листа : 1* девојки пливаат прикривање на тери крпа.Големина(cm) 80 Фустан Должина : 41 Биста : 52 Советува Возраст : 0-1 носители на Годината 90 Фустан Должина : 44 Биста : 54 Советува Возраст : 1-2 Години 100 Фустан Должина : 47 Биста : 56 Советува Возраст : од 2-3 Години, 110 Фустан Должина : 50 Биста : 58 Советува Возраст : 3-4 Години, 120 Фустан Должина : 53 Биста : 60 Советува Возраст : 4-5 Години Големина(инчен) 80 Фустан Должина : 16.14 и делови Биста : 20.47 Советува Возраст : 0-1 носители на Годината 90 Фустан Должина : 17.32 Биста : 21.26 Советува Возраст : 1-2 Години 100 Фустан Должина : 18.50 Биста : 22.05 Советува Возраст : од 2-3 Години, 110 Фустан Должина : 19.69 Биста : 22.83 Советува Возраст : 3-4 Години, 120 Фустан Должина : 20.87 Биста : 23.62 Советува Возраст : 4-5 Години Ветување : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Боја : Бела | Големина : 2-3 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

POYOMUK Тај-боја на Жените Костим за капење Покрие Прозорци Плажа Заврши Sarong Чиста Бикини Краток Заврши Здолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

POYOMUK Тај-боја на Жените Костим за капење Покрие Прозорци Плажа Заврши Sarong Чиста Бикини Краток Заврши Здолниште

Вратоврска затворање.SARONGS МАТЕРИЈАЛ : Оваа плажа coverups за жените е направен во Лесни chiffon,кој получиста, с�

DEN 1821.60