• Неодамнешно
Zyyini 8Pcs Капчиња Кука во Собата, Капчиња Игла со Пластична Рачка, Виолетова Домаќинство, Залихи, 3.0 mm /3.5 mm / 4.0 mm /4.5 мм / 5.0 mm / 5.5 мм /6.0 mm

Zyyini 8Pcs Капчиња Кука во Собата, Капчиња Игла со Пластична Рачка, Виолетова Домаќинство, Залихи, 3.0 mm /3.5

Buyers rating:
DEN 246.96

Количина на стоки

Овие капчиња куките се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој не е деформирано, лесен, лесен за носење, издржлив и не е лесно да исчезнат.Дршката на капчиња кука е ергономски дизајниран и лесно да се сфати, многу погодно.Дршката може да се упати на правиот држи позиција, така што капчиња се одвива непречено.Капчиња кука во собата е добар избор за капчиња почетници и занает, љубовници, се многу практични.Користејќи напредна технологија со одлична изработка да се донесе површината, која ќе не боли вашите раце во шиење работа.Функција : 1. Овие капчиња куките се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој не е деформирано, лесен, лесен за носење, издржлив и не е лесно да се fade2. Дршката на капчиња кука е ергономски дизајниран и лесно да се сфати, многу convenient3. Дршката може да се упати на правиот држи позиција, така што капчиња оди smoothly4. Капчиња кука во собата е добар избор за капчиња почетници и занает љубовници, многу practical5. Користејќи напредна технологија со одлична изработка да се донесе површината, која ќе не боли вашите раце во шиење work Specification : Предмет Тип : Капчиња Кука Set Specifications : Еден set Material : Алумина, plastic Use : Household Scope на Употреба : Повеќето луѓе на правото age Size : Прибл. 2.5 mm / 0.1in3.0mm / 0.12in3.5mm / 0.14in4.0mm / 0.16in4.5mm / 0.18in5.0mm / 0.2in5.5mm / 0.22in6.0mm / 0.24 во Пакет Листата : 8 x Капчиња Кука.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Crochet Hook Set
Specifications:
One set
Material:
Alumina, plastic
Use:
Household
Scope of Use:
Most people of the right age
Size:
Approx. 2.5mm / 0.1in
3.0mm / 0.12in :
3.5mm / 0.14in :
4.0mm / 0.16in :
4.5mm / 0.18in :
5.0mm / 0.2in :
5.5mm / 0.22in :
6.0mm / 0.24in :
Package List:
8 x Crochet Hook :

Купувачи како што сакаат

Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,

[Софистицирана Технологија на Производство] се користи софистицирана технологија на производство, мож�

DEN 261.36
Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм

Производителот гаранција може да не се применува 100% алуминиум.ВИСОК КВАЛИТЕТ КАПЧИЊА КУКИ.Многу издржл

DEN 428.64
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 360.00
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 325.44