• Неодамнешно
Zerodis Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица

Zerodis Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Домаќинство Везови Снабдувањето

Buyers rating:
DEN 672.00

Количина на стоки

【Капчиња Куки Со Рачки】Нашите игли за плетење со мек зафат рачки, може да ги намалува или елиминира рака, зглобовите или прст болка.Тоа е совршен за Артритични Раце. 【Капчиња Куки Со Рачки】Нашите игли за плетење со мек зафат рачки, може да ги намалува или елиминира рака, зглобовите или прст болка.Тоа е совршен за Артритични Раце. 【Мазна Игла за Плетење】Капчиња точка е многу длабока,не се грижи за предиво ќе ти се лизга од погоре, одложување вашиот плетење на проектот.Тоа е случај и вие не мора да се грижите за губење на капчиња.s. 【Ергономски Дизајн】Ергономски дизајн и мазна капчиња ќе не боли раката, удобни за контрола, да им помогне да се избегне рака замор, да се намали стресот на прстите и зглобовите. 【Разни Функции】Оваа меки, силни, немаат јазол, не е лесно да се изгуби, и се уште не е дека е густо предиво е најдобар избор за плетење љубовници, почетници и деца.Тоа е исто така добра за DIY мини занаети одлуки, подарок одлуки, играчки и разни други предиво занает проекти.Спецификација : Предмет Тип : Капчиња за Полнење Материјал : Памук и Лен, Бука, Железо Спецификација : 1set Производ за Употреба : апарати за Домаќинство, Опсегот на Примена : Повеќето Сценарија Памук и Лен Ткаенини Големина : Прибл. 50 x 50cm / 19.7 x 19.7 во Пакет Листа : 1 x Крпа 1 x Капчиња Игла 1 x Железо Жица.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Crochet Kit
Material:
Cotton and Linen, Beech, Iron
Specification:
1set
Product Use:
Household
Scope of Application:
Most Scenarios
Cotton and Linen Fabric Size:
Approx. 50 x 50cm / 19.7 x 19.7in
Package List:
1 x Cloth :
1 x Crochet Needle  :
1 x Iron Wire :

Купувачи како што сакаат

Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм

Производителот гаранција може да не се применува 100% алуминиум.ВИСОК КВАЛИТЕТ КАПЧИЊА КУКИ.Многу издржл

DEN 428.64
8pcs Алуминиум Капчиња Кука, Златен Капчиња Игли Поставите DIY Џемпер Игли потрошен материјал за Почетници рачно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8pcs Алуминиум Капчиња Кука, Златен Капчиња Игли Поставите DIY Џемпер Игли потрошен материјал за Почетници рачно

【Мазен и Лесен】материјалот е алумина, надворешноста и да се чувствува добро , тежината е многу мала, то�

DEN 246.96
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 325.44
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 360.00
Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,

[Софистицирана Технологија на Производство] се користи софистицирана технологија на производство, мож�

DEN 261.36
Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал

[Висок Квалитет] Направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини, на платно е мек, не е груб, дише, и све

DEN 258.96