• Неодамнешно
BCXXKJ 14pcs Капчиња Куки Ергономски се Справи со Лесни Трајни Плетење Материјали за Мајки, Девојки

BCXXKJ 14pcs Капчиња Куки Ергономски се Справи со Лесни Трајни Плетење Материјали за Мајки, Девојки

Buyers rating:
DEN 1012.80

Количина на стоки

ЕРГОНОМСКИ РАЧКА : Со мека ергономски рачка, која може да се намали или елиминира болка и непријатност во рацете, зглобовите или прсти.РАЗЛИЧНИ БОИ : Постојат различни бои на капчиња куки, можете лесно да се направи разлика и да се избере она што ви треба.КОМПАКТЕН и ПРЕНОСЛИВ : Мали и преносливо, на капчиња куки не заземаат многу простор.Лесно може да се стави во вашиот ранец.ЛЕСЕН и ИЗДРЖЛИВИ : Направен од алуминиум, светлина и издржливи, иглите се сјајни и нема да кука или одделни предиво.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Ова капчиња кука е совршен за мајки, деца, девојки, колеџ студентите, и исто така најдобар подарок за почетници или искусни knitters.Спецификација : Предмет Тип : Капчиња Куки Материјал : Алуминиум Спецификации : Еден Сет Употреба : апарати за Домаќинство Апликација : Повеќето Сцени Големина : 2.0 mm/0.07 во, 2,5 mm/0.09 во 3.0 mm/0.11 во, 3.5 мм/0.13 во 4.0 mm/0.15 во 4.5 мм/0.17 во 5.0 mm/0.19 во, 5.5 мм/0.21 во 6.0 mm/0.23 во, 6.5 mm/0.25 во 7.0 mm/0.27 во 8.0 mm/0.31 во, 9.0 mm/0.35 во 10.0 mm/0.39 во Пакет Листата : 14 x Капчиња Куки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 325.44
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 360.00
Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм

Производителот гаранција може да не се применува 100% алуминиум.ВИСОК КВАЛИТЕТ КАПЧИЊА КУКИ.Многу издржл

DEN 428.64
Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,

[Софистицирана Технологија на Производство] се користи софистицирана технологија на производство, мож

DEN 261.36
Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал

[Висок Квалитет] Направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини, на платно е мек, не е груб, дише, и све

DEN 258.96