• Неодамнешно
Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали, 19.7 x 19.7 во

Капчиња за Полнење, Плетење Постави Игла со Капчиња Игла Портокал Крпа Железо Жица Домаќинство Везови Материјали,

Buyers rating:
DEN 261.36

Количина на стоки

[Софистицирана Технологија на Производство] се користи софистицирана технологија на производство, може да се намали и spliced, е да се носат отпорни, перат, и може да се користи постојано. [Висок Квалитет] Направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини, на платно е мек, не е груб, дише, и светлината во тежина. [Соодветна Големина] соодветна големина може да се задоволат различните барања на облека изработка, и е погоден за употреба во различни сценарија. [Погоден за] Погоден за правење на ранци, перници, tablecloths, чанти, паричници, торби и други облека занаети во секојдневниот живот.Има широк спектар на значења, е потребно игла везови понуда за дома, и погоден за домашна употреба. [Најдобар Избор] Дали сте во потрага да се релаксираат и развивам со нов хоби или едноставно сакате да ги импресионира некој пријател или близок со внимателен роденденски подарок, овие плетење колекции за возрасни почетници се совршено решение!.Функција : 1. Направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини, на платно е мек, не е груб, дише, и светлината во тежина. 2. Со соодветна големина може да се задоволат различните барања на облека изработка, и е погоден за употреба во различни сценарија. 3. Со користење на софистицирана технологија на производство, може да се намали и spliced, е да се носат отпорни, перат, и може да се користи постојано. 4. Погоден за правење на ранци, перници, tablecloths, чанти, паричници, торби и други облека занаети во секојдневниот живот 5. Има широк спектар на значења, е потребно игла везови понуда за дома, и погоден за домашна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Капчиња за Полнење Материјал : Памук и Лен, Бука, Железо Спецификација : 1set Производ за Употреба : апарати за Домаќинство, Опсегот на Примена : Повеќето Сценарија Памук и Лен Ткаенини Големина : Прибл. 50 x 50cm / 19.7 x 19.7 во Пакет Листа : 1 x Крпа 1 x Капчиња Игла 1 x Железо Жица.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Crochet Kit
Material:
Cotton and Linen, Beech, Iron
Specification:
1set
Product Use:
Household
Scope of Application:
Most Scenarios
Cotton and Linen Fabric Size:
Approx. 50 x 50cm / 19.7 x 19.7in
Package List:
1 x Cloth :
1 x Crochet Needle  :
1 x Iron Wire :

Купувачи како што сакаат

Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал

[Висок Квалитет] Направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини, на платно е мек, не е груб, дише, и све

DEN 258.96
8pcs Алуминиум Капчиња Кука, Златен Капчиња Игли Поставите DIY Џемпер Игли потрошен материјал за Почетници рачно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8pcs Алуминиум Капчиња Кука, Златен Капчиња Игли Поставите DIY Џемпер Игли потрошен материјал за Почетници рачно

【Мазен и Лесен】материјалот е алумина, надворешноста и да се чувствува добро , тежината е многу мала, то�

DEN 246.96
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 6MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 360.00
Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Волна и Бандата Метал Капчиња Куки 4.5 мм

Производителот гаранција може да не се применува 100% алуминиум.ВИСОК КВАЛИТЕТ КАПЧИЊА КУКИ.Многу издржл

DEN 428.64
Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 325.44