• Неодамнешно
8pcs Алуминиум Капчиња Кука, Златен Капчиња Игли Поставите DIY Џемпер Игли потрошен материјал за Почетници рачно изработени

8pcs Алуминиум Капчиња Кука, Златен Капчиња Игли Поставите DIY Џемпер Игли потрошен материјал за Почетници рачно

Buyers rating:
DEN 246.96

Количина на стоки

【Мазен и Лесен】материјалот е алумина, надворешноста и да се чувствува добро , тежината е многу мала, тоа нема да предизвика товар. 【Мазен и Лесен】материјалот е алумина, надворешноста и да се чувствува добро , тежината е многу мала, тоа нема да предизвика товар. 【Мала Тежина и Издржливи】Рачно Изработени Капчиња Кука има униформа текстура, силна ригидност, не е лесно да се наведнуваат или пауза, мала тежина и издржливи, можете да го користите постојано за долго време. 【Различни Големини】Постојат различни големини за да изберете, големината е од 0.10 во 0.24 во, без статички електрицитет, нека ви го сплетам среќни. 【Удобно се Справува】Капчиња куки со удобен и лесен‑за‑дршка на менувачот може да се намали или елиминира болката во рацете, зглобовите или прсти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Капчиња Кука Количина : 1 сет Материјал : Carbonized бамбус, алуминиум оксид Користи : апарати за Домаќинство, плетење итн.Поле на Примена : Повеќето луѓе на правото возраст Производ Големина : Должина : Околу. 13cm / 5.1 во Модел : 2.5 mm / 0.1 во 3мм / 0.12 во 3.5 mm / 0.14 во 4mm / 0.16 во 4.5 мм / 0.18 во 5mm / 0.2 во 5.5 мм / 0.22 во 6mm / 0.24 во Пакет Листата : 8 x Капчиња Кука Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Crochet Hook
Quantity:
1 set
Material:
Carbonized bamboo, aluminium oxide
Uses:
Household, knitting, etc.
Scope of Application:
Most people of the right age
Product Size:
Length
Model:
2.5mm / 0.1in :
3mm / 0.12in :
3.5mm / 0.14in :
4mm / 0.16in :
4.5mm / 0.18in :
5mm / 0.2in :
5.5mm / 0.22in :
6mm / 0.24in :
Package List:
8 x Crochet Hook :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rowan Капчиња Кука (Дрво) 2,5 MM, Браун

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од FSC заверена дрво, извори од одржливи шуми.

DEN 325.44
Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Капчиња Кука во Собата, Игла за Плетење Поставите Домаќинство Везови Снабдувањето со Капчиња Игла Портокал

[Висок Квалитет] Направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини, на платно е мек, не е груб, дише, и све

DEN 258.96