• Неодамнешно
EXCEART 12Pcs Капчиња Куки Двојно Заврши Игла за Плетење се Справи со Ткаат Занает Џемпер Плетење Игли за DIY Крпа Кеси за Шиење Снабдувањето со Случаен избор на Боја

EXCEART 12Pcs Капчиња Куки Двојно Заврши Игла за Плетење се Справи со Ткаат Занает Џемпер Плетење Игли за DIY

Buyers rating:
DEN 203.76

Количина на стоки

Изработен од пластика и железо, безбедно, квалитет-увери, без деформација за трајни и долго време се користи.Овие алатки се мазни без нерамни рабови.И се справи со дизајн е практична, продолжена употреба нема да предизвика непријатност за вашите раце.Погоден за повеќето crocheting проекти, како џемпери и марами, итн, идеална алатка за плетење домаќинки, исто така, се совршена алатка за полнење за плетење љубовници или почетници.Користете ја вашата имагинација да се создаде уникатен подарок за вашите пријатели и семејства.Тие додаваат забава за својот живот.Ќе мора добро расположение кога DIY со нив.Опис Оваа точка е збир на капчиња игли, направени од високо-квалитетен материјал, издржливи и безбедни.Дршката направени од пластика, издржливи се справи те прави капчиња со часови без чувство на болка или замор.Голема алатки за домаќинка и сплетам љубовници, итн.Карактеристики - Боја : Случајни Боја.- Материјал : Пластика, железо.- Големина : Околу 14.50 X1.30 X0.30cm/5.70 X0.51 X0.12inch.- Изработен од пластика и железо, безбедно, квалитет-увери, без деформација за трајни и долго време се користи.- Користете ја вашата имагинација да се создаде уникатен подарок за вашите пријатели и семејства.- Тие додаваат забава за својот живот.Ќе мора добро расположение кога DIY со нив.- Погоден за повеќето crocheting проекти, како џемпери и марами, итн, идеална алатка за плетење домаќинки, исто така, се совршена алатка за полнење за плетење љубовници или почетници.- Овие алатки се мазни без нерамни рабови.И се справи со дизајн е практична, продолжена употреба нема да предизвика непријатност за вашите раце.- Боја : Случајни Боја.- Големина на : 14.5 X1.3 X0.3 CM.Пакет Вклучувајќи 12 x Капчиња Кука.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат